خانه / کلش اف کلنز / تا اپدیت ۱۰ دسامبر کلش اف کلنز چیکار کنیم؟

تا اپدیت ۱۰ دسامبر کلش اف کلنز چیکار کنیم؟

به نام خدا – با پستی دیگر در سایت اختصاصی کلش اف کلنز با شما هستیم.

 

  • افرادی که کاپ های خود را به دلایل مختلف کم کرده اند تا بهتر بتوانند از نظر خودشان بازی کنند و غارت کنند ، بهتر است تا با حمله به دهکده های دیگران و حملات متعدد ، تعداد کاپ های خود را در حد مطلوب بالا ببرند که با آمدن ورژن جدید بازی ، بدست آوردن کاپ دیگر مشکل خواهد بود .
  • افرادی که دارای تاون هال ۸ می باشند ، سعی کنند تا مخازن اکسیر خود را پر کنند تا برای آپگرید کارخانه طلسم سازی و گرفتن طلسم فریز (سطح یک) منتظر نباشند .
  • افرادی که دارای تاون هال ۱۰ می باشند ، مخازن خود را برای ساخت دفاع ها و قهرمان جدید ، پر کنند .
  • افرادی که در ابتدای بازی هستند و Level های پایین تری دارند ، کاپ های خود را برای بدست آوردن جم های مربوط به قسمت دستاوردهای بازی به ۱۲۵۰ برسانند.
  •  نقشه مناسب ، همیشه مشکل گشا بوده است و با آپدیت بازی باید دیگر به فکر نگهداری از تاون هال در مرکز نقشه باشید و به شدت از آن مراقبت نمایید ، چرا که تاون هال دیگر معنای واقعی خود را پیدا کرده است و به عنوان ستاد فرماندهی دهکده ، از آن باید مراقبت و حفظ و نگهداری شود.
  •  در روز آپدیت بازی سعی کنید که شیلد خود را نگه دارید و سربازخانه های خود را مملو از سربازان کنید و به محض اینکه بازی را آپدیت کردید شروع به حمله کنید ، چرا که نقشه های زیادی ، فرصت بردن تاون هال را به داخل دهکده نداشته اند و قضیه را فراموش کرده اند و شما با زدن یک تاون هال در صورت Full بودن نقشه مورد حمله ، به راحتی به ۲۰۰۰۰ طلا  – ۲۰۰۰۰ اکسیر – ۸۰۰ اکسیر سیاه دست خواهید یافت !

درباره ی امید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: clashocir@