خانه / ترفندها و اموزش های کلش اف کلنز / استراتژی حمله farming miking

استراتژی حمله farming miking

از آنجایی که نقشه های مرده دیگر پیدا نمی شوند ، این روزها سوپرسل یک عیدی به همه کلشر ها به مدت دو هفته داد تا بتوانید طلا و اکسیر بیشتری کسب کنید و آن هم بوست کالکترها و ماین ها بود و در این استراتژی که بنام استراتژی Milking نام دارد شما می توانید در عرض ده دقیقه ۴۰۰k اکسیر یا طلا کسب کنید ! شما این روزها اگر به هر دهکده ای مراجعه کنید تولید کننده ها بوست شده است و تولید کننده ها پر است از طلا و اکسیر و شما با استفاده از این استراتژی که توسط nerf713 ارائه شده است مخازن خود را تا می توانید پر کنید ! اما چگونه ؟

 

اسم این استراتژی  Milking است و به معنای شیر دوشیدن است و اصطلاحا وقتی شما شیر می دوشید ، بصورت کم کم در یک سطل بزرگ جمع آوری میشود و این سطل پر از شیر لوت بزرگ شماست !

 

این استراتژی برای هر تان هالی مناسب است و می توانید در هر سطحی از آن استفاده کنید و در عرض ۳۰ دقیقه یک میلیون لوت جمع آوری کنید این کار به علت بوست کردن اکسیر ساز ها و گلد ساز ها است تا بتوانید لوت کسب کنید و پیشرفت کنید و کاربران از بازی راضی باشند سرباز هایی که برای کسب یک میلیون لوت میبرید به شرح زیر است:

ترکیب سربازان در استراتژی Milking

goblingoblingoblingoblinpoison spellqueenking

در این استراتژی شما تمام باراکس های خود و البته می توانید یکی از باراکس های خود را از دیوارشکن پر کنید که البته در اینصورت یک مقدار سرعت کارمان پایین می آید و خوب ارزشش را دارد و اشکال ندارد از گوبلین ها برای جمع کردن کالکتورها استفاده می کنیم و از آرچر کویین هم برای تیر اندازی به سمت مخازن در وسط دهکده و زدن تان هال و مخازنی که تقریبا وسط دهکده است ، شما می توانید با پنچ گوبلین سطح پنج در کمتر از سه ثانیه گلدماین و یا کالکتور اکسیر را سریع خالی و نابود کند! اسپل سم هم برای مقابله با نیروهای داخل کلن است و شما دیگر به اسپل دیگری احتیاج نخواهید داشت و لازم نیست،از بربرین کینگ هم می توانید استفاده کنید و کلا استفاده از قهرمانان هم اختیاری است و در صورت آماده بودن می توانید از آنها استفاده کنید و نتایج بهتری کسب کنید.

نمودار زیر را با دقت مشاهده کنید.

Goblin
Level DPS on Collectors HP Cost
۴ ۴۸ ۴۳ ۸۰
۵ ۶۴ ۵۲ ۱۰۰
۶ ۸۴ ۶۸ ۱۵۰

معمولا در عرض ۲۷٫۵ دقیقه شما یک ارتش کامل گوبلین تهیه می شود و آرمی کمپ ها پر می شود ولی معمولا ما در هر حمله احتیاج به۵۰ تا ۶۰ تای آن در هر حمله نیاز داریم ، که کلا حدود شش دقیقه هم هر حمله و پیدا کردن حریف و نابود کردن آن طول می کشد.

شما میتوانید با زدن کالکتر ها لوت خوبی کسب کنید  اما اگر بوست باشند سرعت کار بالا می رود و شما هم اگر در ساعت ۵ یا ۴ صبح بوقت ایران اگر بخواهید اتک بزنید بهترین لوت نصیب شما میشود زیرا بیشتر افراد آسیایی همان موقع خواب هستند !

این استراتژی چگونه عمل می کند ؟

لیگ مناسب برای این کار برنز یک تا سیلور سه است  و پایین تر از لیگ برنز یک نمی رویم و معمولا در این محدوده لیگ ، لوت و کالکتورهای پر و زمین های رها شده بیشتر پیدا می شود و شما می توانید TH8 با مقدار لوت های ۱۰k در این محدوده پیدا نمایید .

هدف : ما باید کالکتورها و گلد ماین هایی را پیدا کنیم که آنها پرشده باشد و یا نصفه باشد که از تصویر زیر ما می توانیم این مورد را تشخیص دهیم :

How to understand the Collectos

این تصویر هم نشان دهنده حمله به دهکده ایی است که کالکتور های آن نیمه پر است و نحوه چگونگی پیاده کردن گوبلین ها و حرکت آنها برای خالی کردن کالکتورها که معمولا ۴ تا ۵ گوبلین کافی است ، اگر مورد اصابت قرار نگیرند.

milking-strategy-sample

بطور معمول باید به دهکده هایی حمله کرد که بیشتر از ۷۰k لوت داشته باشد و احتیاج داریم به ۵۰ تا ۶۰ گوبلین در هر حمله بصورتی که حدود ۷۰,۰۰۰ – ۶۰*۱۵۰Elixir = ۶۲,۵۰۰ Elixir و ۷۰kGold سود دارد برای یک ارتش گوبلینی در هر شش دقیقه ! ( حدودی )

به من اعتماد کنید! شما می توانید دهکده هایی پیدا کنید که غیر فعال و همراه با کالکتور های پر و لوت هایی بین ۲۰۰k تا ۳۰۰k در لیگ سیلور سه که معمولا بعد از ۳ یا ۴ بار زدن NEXT پیدا می کنید …

معمولا چند تا گوبلین برای تولید کننده ها کافی است و اگر تان هال هم بیرون باشد آن را نابود می کنیم و سپس می سنجیم که آیا مخازن هم توسط آرچر کویین و یا بربرین کینگ قابل زدن هست و در صورت مناسب بودن وضعیت از آنها هم استفاده می کنیم ، ضمنا یادتان باشد که استراتژی ما فارمینگ است و هدف هم جمع آوری گلد و اکسیر است و جمع آوری کاپ مدنظر نمی باشد و ممکن است دائما کاپ از دست بدهیم ! همچنین باید به شما بگویم اگر کالکتر ها بوست نباشد بین GoldElixir ۶۰۰۰۰هزار تا Elixir Gold۷۰۰۰۰هزار به شما میدهد.

درباره ی امید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: clashocir@