قالب وردپرس درنا توس
خانه / کلش رویال / کارت های کلش رویال / Tombstone کلش رویال؛ معرفی سنگ قبر ( کارت های کلش رویال )

Tombstone کلش رویال؛ معرفی سنگ قبر ( کارت های کلش رویال )

به نام خدا – در این پست به معرفی Tombstone یا سنگ قبر از کارت های کلش اف کلنز پرداخته خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

یکی دیگر از کارت های اسپاونر (Spawner) یا تولید کننده سرباز در بازی کلش رویال (Clash Royale) کارت سنگ قبر یا Tombstone است. این کارت منجر به تولید اسکلت ها می‌شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت سنگ قبر یا Tombstone بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت سنگ قبر یا Tombstone بازی کلش رویال

کارت سنگ قبر یا Tombstone از دیگر کارت های اسپاونر بازی کلش رویال است که تقریبا عملکردی شبیه به کارت هایی نظیر  کلبه بربرین ها (Barbarian Hub)، کلبه گوبلن ها (Goblins Hut)، کوره (Furnace) و غیره دارد. کارت سنگ قبر (Tombstone) منجر می‌شود که در بازه های زمانی مشخص اسکلت هایی از آن خارج شوند.

 

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت سنگ قبر یا Tombstone

معرفی کارت سنگ قبر یا Tombstone کلش رویال (Clash Royale)

اگر از علاقمندان به استفاده از کارت های اسپاونر یا تولید کننده سرباز هستید، بهتر است کارت سنگ قبر یا Tombstone را هم به خوبی بشناسید. این کارت منجر می‌شود که هر چند ثانیه یک اسکلت از آن خارج و روانه لاین شود. برای آشنایی بهتر با این کارت به نکات و مسائل زیر توجه کنید:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت سنگ قبر یا Tombstone

 • کارت سنگ قبر یا Tombstone در آرنای ۲ (Arena 2) یا بون پیت (Bone Pit) آنلاک می‌شود.
 • این کارت یک کارت اسپاونر یا تولید کننده سرباز است که هر ۲٫۹ ثانیه یک اسکلت از آن خارج می‌شود.
 • هر زمان که سنگ قبر یا Tombstone از بین برود، شاهد خارج شدن ناگهانی ۴ اسکلت از درون آن خواهید بود.
 • کارت سنگ قبر یا Tombstone از کارت های کمیاب یا Rare بازی کلش رویال (Clash Royale) محسوب می‌شود.
 • عمر مفید سنگ قبر (Tombstone) در بهترین شرایط ممکن برابر با ۴۰ ثانیه است.
 • برای استفاده از کارت سنگ قبر یا Tombstone نیاز به صرف ۳ اکسیر دارید که مقدار اکسیر کمتری در مقایسه با سایر ساختمان های اسپاونر به شمار می‌رود.
 • استفاده از کارت سنگ قبر یا Tombstone یک رویکرد عالی برای کند کردن و سردرگم کردن سربازهای پرقدرتی مثل پکا (P.E.K.K.A)، مینی پکا (Mini P.E.K.K.A)، جاینت اسکلت (Giant Skeleton) و غیره محسوب می‌شود.
 • کارت سنگ قبر یا Tombstone منجر به ایجاد اختلال در شارژ های پرنس (Prince) و سردرگم شدن آن خواهد شد. پس یکی از اصلی ترین کاربردهای Tombstone (سنگ قبر) ایجاد اختلال در عملکرد پرنس (Prince) و خنثی کردن شارژهای آن است.
 • یکی از استراتژی های خوبی که برای پیاده کردن کارت سنگ قبر یا Tombstone می‌توانید از آن استفاده کنید، مربوط به پیاده کردن آن در وسط منطقه خودتان می‌شود. در این شرایط سرباز های دشمن به ناحیه درونی منطقه شما انحراف پیدا می‌کنند و این مسئله سبب می‌شود تا خطر از تاورهایتان دور شود.
 • با توجه به عمر مفیدی که سنگ قبر (Tombstone) دارد، در بهترین شرایط ممکن می‌تواند ۱۴ اسکلت را به مرور زمان از خود خارج کند. همچنین ۴ اسکلت هم بعد از نابود شدن آن احضار می‌شوند، پس در مجموع کارت سنگ قبر یا Tombstone می‌تواند ۱۸ اسکلت را ایجاد نماید.
 • سرباز هایی مثل بولر (Bowler) به راحتی می‌توانند سنگ قبر (Tombstone) و اسکلت های تولید شده آن را از بین ببردند.
 • با استفاده از فایربال (Fireball) می‌توانید به سادگی سنگ قبر یا Tombstone را از بین ببرید. سعی کنید فایر بال (Fireball) را در زمانی پرتاب کنید که بتواند به سایر سرباز ها یا ساختمان های دشمن هم آسیب بزند. البته در نظر داشته باشید که استفاده از فایربال (Fireball) برای از بین بردن سنگ قبر (Tombstone) شما را به میزان ۱ اکسیر از دشمن عقب می‌اندازد.
 • اگر دشمن شما کارت سنگ قبر یا Tombstone را در نزدیکی تاورهای اصلی خود پیاده کرد. می‌توانید از راکت (Rocket) برای ایجاد آسیب دو منظوره استفاده کنید. در این شرایط علاوه بر آسیب دیدن تاور دشمن، سنگ قبر (Tombstone) هم متلاشی می‌شود. با این حال توصیه می‌کنیم استفاده از اسپل فایربال (Fireball) را به استفاده از راکت (Rocket) ترجیح دهید.
 • از آنجایی که اسکلت های احضار شده توسط سنگ قبر (Tombstone) جان بسیار کمی دارند و فقط با یک اتک تاور دشمن از بین می‌روند، بنابراین نمی‌توانید انتظار داشته باشید که استفاده از کارت سنگ قبر یا Tombstone منجر به ایجاد فشار یا پوش سنگینی در لاین شود. کارت سنگ قبر یا Tombstone فقط نقش یک منحرف کننده و تخریب گر را بر عهده خواهد داشت.
 • کارت لوگ (The Log) هم در اغلب شرایط می‌تواند علاوه بر از بین بردن خود سنگ قبر (Tombstone) منجر به از بین بردن اسکلت های خارج شده از آن هم شود.
 • از کارت سنگ قبر یا Tombstone می‌توان برای منحرف کردن پرنسس (Princess) و مورتار (Mortar) برای یک بازه زمانی نسبتا کوتاه هم استفاده کرد.
 • با لول آپ کارت سنگ قبر یا Tombstone شاهد افزایش جان آن و لول اسکلت هایی خواهید بود که از آن خارج می‌شوند. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این مسئله در جدول زیر ضمیمه شده است:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت سنگ قبر یا Tombstone

حتما بخوانید:  آموزش ارسال فایل از طریق تلگرام

پس کارت سنگ قبر یا Tombstone یک کارت مخرب و منحرف کننده است که نمی‌توان انتظار داشت منجر به ایجاد فشار و پوش در لاین شود، بلکه برعکس می‌تواند با اثر مخرب خود فشار دشمن را در لاین خنثی کند. اگر از این کارت به درستی استفاده شود، شما علاوه بر تخریب استراتژی های دشمن قادر به خریدن زمان بیشتر برای خود خواهید بود.

 

منبع: موبایل کمک

درباره ی omid

امید هستم مدیر سایت. برای فالو کردن من در اینستاگرام روی شکل کنار عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *