قالب وردپرس درنا توس
خانه / کلش رویال / کارت های کلش رویال / Royal Giant کلش رویال؛ معرفی رویال جاینت ( کارت های کلش رویال )

Royal Giant کلش رویال؛ معرفی رویال جاینت ( کارت های کلش رویال )

به نام خدا – در این پست به معرفی رویال جاینت از کارت های کلش اف کلنز پرداخته خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

یکی از کارت های خوب و پرطرفدار بازی کلش رویال (Clash Royale) که اصطلاحا یک سرباز تنک را برایتان پیاده می‌کند، کارت Royal Giant (رویال جاینت) است. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Royal Giant (رویال جاینت) کلش رویال بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Royal Giant (رویال جاینت) بازی کلش رویال (Clash Royale)

سرباز های تنک از جمله سرباز هایی هستند که در بازی کلش رویال (Clash Royale) نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند. سرباز تنک به سرباز هایی گفته می‌شود که خون یا جان (Hitponit) زیادی داشته باشند و به آسانی توسط دشمن از بین نروند. رویال جاینت یا همان Royal Giant یک نمونه از این نوع سرباز هاست.

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت Royal Giant (رویال جاینت)

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت Royal Giant یا رویال جاینت

رویال جاینت سربازی است که یک کنون (Cannon) یا توپ شخص را حمل می‌کند و هدف او فقط از بین بردن تاور های دشمن است. موارد زیر اصلی‌ترین مسائل و نکاتی هستند که باید در مورد کارت Royal Giant (رویال جاینت) در بازی کلش رویال (Clash Royale) بدانید:

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت Royal Giant (رویال جاینت)

 • کارت Royal Giant (رویال جاینت) در آرنا ۷ (Arena 7) یا همان رویال آرنا (Royal Arena) آنلاک می‌شود.
 • رویال جاینت خون یا جان زیادی دارد و فقط برای آسیب زدن به تاور های دشمن به حرکت خود ادامه می‌دهد. به دلیل داشتن کنون یا توپ در دست خود یک سرباز دور زن است و مقدار آسیب رسانی یا دمیج (Damage) متوسطی دارد.
 • برای پیاده کردن این سرباز یا استفاده از کارت Royal Giant (رویال جاینت) باید ۶ اکسیر صرف شود.
 • به دلیل اینکه رویال جاینت یک سرباز دور زن است، کاربردهایش نسبت به جاینت (Giant) کلش رویال بیشتر هستند. از رویال جاینت می‌توانید در کنار پرنسس (Princess) استفاده کنید و یک ترکیب خوب بسازید. پرنسس نسبت به رویال جاینت (Royal Giant) از فاصله دورتری اتک می‌دهد و این موضوع سبب می‌شود که رویال پرنسس در جلوی او قرار گرفته و نقش تنک را ایفا کند و در عین حال آسیب جدی به تاورهای دشمن وارد گردد.
 • پیاده کردن ویزارد (Wizard) و بومبر (Bomber) در پشت سر رویال جاینت (Royal Giant) هم در برخی شرایط نتیجه بسیار خوبی می‌دهد. در این شرایط اگر نیرو های پرتعداد دشمن نظیر سرباز های بربرین یا گوبلین ها به سمت رویال جاینت حمله کنند، سریع توسط بومبر یا ویزارد از بین می‌روند. در اینجاست که می‌توانید نسبت به پیاده کردن سرباز هایی همچون هاگ رایدر (Hog Rider) اقدام و قدرت آسیب رسانی این استراتژی را درک کنید.
 • دقت داشته باشید که چون خود Royal Giant یک سرباز دور زن است، نمی‌توانید از آن به عنوان تنک در قبال اتک تاورهای دشمن به سار سرباز هایتان استفاده کنید.
 • کارت هایی مثل مینیون ها (Minions)، اسکلتون ارمی (Skeleton Army) و بربرین ها (Barbarians) از اصلی‌ترین کارت هایی هستند که ضد کارت Royal Giant (رویال جاینت) محسوب می‌شوند. به خصوصی بربرین ها در مقابل رویال جاینت خیلی خوب عمل می‌کنند. برای از بین بردن این نوع نیرو ها باید حتما از اسپل های ساپورتیو استفاده کنید.
 • سرباز هایی همچون مینی پکا (Mini P.E.K.K.A) و پرنس (Prince) هم برای از بین بردن رویال جاینت (Royal Giant) مناسب هستند. همچنین اینفرنو تاور (Inferno Tower) هم در صورت استفاده درست می‌تواند اقدام ضد مناسبی برای از بین بردن رویال جاینت (Royal Giant) باشد.
 • رنج اتک کارت Royal Giant (رویال جاینت) برابر با ۶٫۵ است که رنج بسیار خوبی محسوب می‌شود. این موضوع به آن معناست که رویال جاینت از فاصله دوری به تاور های دشمن اتک می‌دهد. برای مثال اگر این کارت را پشت پل های طرفین مپ پیاده کنید، خیلی سریع شاهد اتک دادنش به تاور ها خواهید بود. همچنین اگر یکی از تاور های دشمن نابود شده باشند، با پیاده کردن کارت Royal Giant (رویال جاینت) در وسط شاهد اتک دادن مستقیم او به تاور دوم دشمن خواهید بود.
 • رنج یا فاصله اتک خوب رویال جاینت (Royal Giant) سبب می‌شود که بتواند بدون ورود به محدوده اثر کارت های دفاعی همچون بومبر تاور (Bomber Tower) و اینفرنو تاور (Inferno Tower) آن‌ها را نابود کند. کارت های دفاعی همچون X-Bow، مورتار (Mortar) و تسلا (Tesla) از این مسئله مستثنا هستند.
 • در برخی موارد دیده می‌شود که دشمنان درست در وسط نیمه مپ خود یک تاور دفاعی نظیر بومبر تاور (Bomber Tower) یا اینفرنو تاور (Inferno Tower) را ایجاد می‌کنند. در این شرایط ممکن است با توجه به فواصل موجود، رویال جاینت (Royal Giant) بتواند از نیمه مپ خودتان به این ساختمان ها اتک داده و آن‌ها را نابود کند.
 • رویال جاینت یا Royal Giant به اولین ساختمانی که پیش رویش قرار داشته باشد اتک می‌دهد. بنابراین می‌توان برای خریدن زمان مقابله با آن، ساختمان های دفاعی را در جلوی پرنس تاور (Price Tower) ایجاد کرد تا رویال جاینت قبل از اتک دادن به پرنس تاور، درگیر از بین بردن این ساختمان ها شود.
 • اگر قبل از اینکه بتوانید ساختمان دفاعی را جلوی پرنس تاور ایجاد کنید، رویال جاینت (Royal Giant) دشمن به پرنس تاورتان اتک داد، کافیست که از اسپل‌هایی همچون زپ (Zap) یا آیس اسپریت (Ice Spirit) استفاده کنید. با انداختن این اسپل ها بر روی رویال جاینت، بار دیگر او شروع به اتک دادن به نزدیک ترین تاور یا ساختمان دفاعی موجود می‌کند.
 • اگر می‌دانید که دشمنتان اینفرنو تاور (Inferno Tower) دارد، حتما سعی کنید که بعد از این که او اینفرنو تاور خود را پیاده کرد، کارت Royal Giant (رویال جاینت) را استفاده کنید. در این شرایط رویال جاینت (Royal Giant) از فاصله دور به اینفرنو تاور دشمن اتک داده و آن را از بین می‌برد. اما اگر اینفرنو تاور دشمن بعد از ورود رویال جاینت به محدوده تحت کنترل آن پیاده شود، سریعا می‌تواند رویال جاینت یا (Royal Giant) را از بین ببرد.
 • سرعت حرکت سرباز Royal Giant (رویال جاینت) پایین است، بنابراین انتظار نداشته باشید که سریع به سمت تاور های دشمن حرمت کند.
 • کارت Royal Giant (رویال جاینت) یک کارت معمولی و رایج یا Common است.
 • با هر بار لول آپ کارت Royal Giant (رویال جاینت) شاهد افزایش قدرت آسیب رسانی و خون رویال جاینت خواهید بود. جزئیات دقیق‌تر مربوط به ارتقاء کارت Royal Giant (رویال جاینت) را در عکس زیر مشاهده می‌کنید:

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت Royal Giant (رویال جاینت)

بنابراین با کارت Royal Giant (رویال جاینت) در بازی کلش رویال (Clash Royale) آشنا شدید. نکات و مسائل فوق از اصلی‌ترین مواردی هستند که لازم است در مورد کارت Royal Giant (رویال جاینت) بدانید.

 

منبع : موبایل کمک

درباره ی omid

امید هستم مدیر سایت. برای فالو کردن من در اینستاگرام روی شکل کنار عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *