قالب وردپرس درنا توس
خانه / کلش رویال / کارت های کلش رویال / Goblin Gang کلش رویال؛ معرفی گوبلین گنگ ( کارت های کلش رویال )

Goblin Gang کلش رویال؛ معرفی گوبلین گنگ ( کارت های کلش رویال )

به نام خدا – در این پست به معرفی goblin gang یا همان گوبلین گنگ از کارت های کلش رویال پرداخته خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

کارت گوبلین گنگ یا Goblin Gang از دسته کارت هایی است که در بازی کلش رویال برای استفاده از آن نیاز به صرف ۳ اکسیر دارید و قابلیت اتک به نیرو های زمینی و هوایی را دارد. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ

کارت گوبلین گنگ یا Goblin Gang از دسته کارت هایی است که در بازی کلش رویال به زودی شاهد آنلاک شدن آن نخواهید بود و کمی زمان می‌برد تا بتوانید آن را آنلاک کنید. این کارت منجر به پیاده کردن ۵ سرباز گوبلین می‌شود که سه تای آن ها خنجر به دست هستند و دو تای آن‌ها نیزه دارند.

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ

معرفی کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ در کلش رویال (Clash Royale)

کارت گوبلین گنگ در واقع یک پکیج یا مجموعه از گوبلین ها را در بر می‌گیرد. این مجموعه شامل دو گوبلین نیزه انداز و سه گوبلین خنجر به دست است. برای شناخت بهتر کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ باید به مسائل و نکات زیر توجه داشته باشید:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ

 • کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ در آرنا ۹ (Arena 9) یا همان آرنای جنگل (Jungle Arena) آنلاک می‌شود.
 • این کارت منجر به پیاده کردن ۵ گوبلین می‌شود که سه تای آن ها خنجر به دست بوده و به نیرو های زمینی دشمن اتک می‌دهند و دو تای آن ها نیزه دار هستند و قابلیت اتک دادن به نیرو های زمینی و هوایی دشمن را دارند.
 • برای پیاده کردن کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ نیاز به صرف ۳ اکسیر دارید.
 • کارت گوبلین گنگ یک کارت معمولی یا Common در بازی کلش رویال (Clash Royale) است.
 • نقطه قوت اصلی کارت گوبلین گنگ مربوط به وجود دو نیروی مختلف با قابلیت اتک دادن به نیرو های زمینی و هوایی می‌شود. همچنین زمانی که از این کارت استفاده کنید، نسبت به زمانی که از کارت‌های گوبلین (Goblin) و اسپیر گوبلین (Spear Goblin) استفاده می‌کنید، در مصرف اکسیر صرفه‌جویی خواهید کرد.
 • سه گوبلین خنجر به دستی که با استفاده از کارت Goblin Gang در جلوی مسیر پیاده می‌شوند، خون بیشتری نسبت به گوبلین های پشت سر و نیزه به دست دارند، بنابراین آن‌ها به نوعی تنک شده و اجازه می‌دهند که گوبلین های نیزه انداز فرصت لازم برای اتک دادن به دشمنان را داشته باشند.
 • قدرت آسیب زنی یا همان دمیج (Damage) سه گوبلین خنجر به دست از دو گوبلین نیزه انداز بیشتر است.
 • یکی از کارت هایی که به راحتی کارت Goblin Gang را از بین می‌برد، کارت لاگ (The Log) است. برای پیاده کردن این کارت به دو اکسیر نیاز است، بنابراین زمانی که از این کارت برای از بین بردن گوبلین گنگ استفاده شود، به میزان ۱ اکسیر صرفه جویی و برتری هم ایجاد شده است.
 • در برخی از شرایط اگر استراتژی مناسبی برای پیاده کردن کارت های بعدی خود داشته باشید، می‌توانید از کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ به عنوان یک طعمه به منظور خالی کردن کارت هایی همچون لاگ و پیکان های (Arrows) دشمن استفاده کنید.
 • سرباز هایی همچون الکترو ویزارد (Elector Wizard) و والکری (Valkyrie) به راحتی می‌توانند منجر به از بین بردن گوبلین گنگ ها شوند و یک ضد حمله را تدارک ببینند.
 • از کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ می‌توانید برای مقابله با نیرو های قدرتمند دشمن نظیر پکا (P.E.K.K.A) یا پرنس (Prince) استفاده کنید.
 • اگر بعد از پیاده کردن کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ، گوبلین هایتان به تاور دشمن رسیدند، می‌توانید از کارت های همچون آیس اسپریت (Ice Spirit) یا فریز (Freeze) استفاده کنید و ببینید که گوبلین ها می‌توانند چه آسیب جدی به تاور های دشمن بزنند.
 • از کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ برای کنسل یا متوقف کردن شارژ سرباز هایی همچون پرنس (Prince) هم می‌توانید استفاده کنید. گوبلین های شما پس از پیاده سازی علاوه بر کنسل کردن شارژ شوالیه، قدرت نابود کردن وی را هم دارند.
 • از کارت گوبلین گنگ بیشتر به عنوان کارت دفاعی استفاده می‌شود، اما با این حال می‌توان در شرایط خاص از این کارت به عنوان یک کارت حمله ای و آسیب رسان به تاورهای دشمن هم استفاده کرد.
 • با ارتقا یا لول آپ کارت Goblin Gang شاهد افزایش تعداد سرباز ها نخواهید بود و فقط خون و قدرت اسب رسانی گوبلین ها افزایش پیدا می‌کنند. جزئیات دقیق‌تر مربوط به لول آپ کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ را در جدول زیر می‌بینید:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Goblin Gang یا گوبلین گنگ

نکات فوق اصلی‌ترین نکاتی بودند که باید در مورد کارت Goblin Gang بازی کلش رویال می‌دانستید. پس این کارت بیشتر یک کارت دفاعی است و بهتر است از آن برای از بین بردن سرباز های تنک و با دمیج بالای دشمن نظیر جاینت (Giant)، پکا (P.E.K.K.)، پرنسش (Prince) و غیره استفاده کنید.

 

منبع: موبایل کمک

درباره ی omid

امید هستم مدیر سایت. برای فالو کردن من در اینستاگرام روی شکل کنار عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *