قالب وردپرس درنا توس
خانه / کلش رویال / کارت های کلش رویال / Fire Spirits کلش رویال؛ معرفی فایر اسپیریت ( کارت های کلش رویال )

Fire Spirits کلش رویال؛ معرفی فایر اسپیریت ( کارت های کلش رویال )

به نام خدا – در این پست به معرفی Fire Spirits یا همان فایر اسپیریت از کارت های کلش رویال پرداخته خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت یک کارت کم هزینه در بازی کلش رویال (Clash Royale) است که در برخی شرایط و موارد خاص استفاده از آن بازده بسیار خوبی خواهد داشت. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت کلش رویال

یکی دیگر از کارت های رایج یا Common بازی کلش رویال که برای استفاده از آن نیاز به صرف اکسیر زیادی ندارید، کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت است. این کارت منجر به احضار ۳ گلوله آتشین عجیب و غریب می‌شود که به سمت دشمن حمله کرده و خود را بر روی آن‌ها ‌می‌اندازند و از بین می‌روند.

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت

معرفی کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت در بازی کلش رویال (Clash Royale)

کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت در کلش رویال سبب می‌شود تا سه عدد گلوله کوچک آتشین پیاده شود. این گلوله ها که آتشین هستند به سمت نزدیک‌ترین سرباز یا ساختمان دشمن حمله ور می‌شوند و به محض رسیدن به آن خود را بر روی آن سرباز پرتاب می‌کنند. در این شرایط خود گلوله آتشین از بین می‌رود و دمیجی به سرباز دشمن یا ساختمان مورد نظر وارد می‌گردد. برای استفاده صحیح از کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت باید به نکات زیر توجه کنید:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت

 • کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت در آرنا ۵ (Arena 5) یا همان اسپل ولی (Spell valley) آنلاک می‌شود.
 • این کارت یک کارت رایج یا Common در بازی کلش رویال است.
 • برخورد گلوله های آتشین کارت فایر اسپریت با دشمنان اتکی به حالت اسپلش ایجاد می‌کند که به سایر نیروهای اطراف هم آسیب می‌رساند.
 • برای استفاده از کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت فقط به صرف ۲ اکسیر نیاز دارید.
 • با پیاده کردن کارت فایر اسپریت سه گلوله آتشین احضار می‌شود که خون بسیار کمی دارند و با یک اتک از بین می‌روند.
 • گلوله های آتشینی که با استفاده از کارت Fire Spirits احضار می‌شوند، می‌توانند خود را بر روی سرباز های زمینی و هوایی دشمن بیاندازند و به آن‌ها دمیج وارد کنند.
 • استفاده از کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت برای مقابله با سرباز ها و کارت هایی مثل گوبلین (Goblin)، گوبلین نیزه دار (Spear Goblin)، مینیون ها (Minions)، مینیون هورد (Minion Horde)، بربرین ها (Barbarians) و گارد (Guards) بسیار موثر است.
 • در صوتی که زمانبندی دقیق و درستی داشته باشید، می‌توانید از کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت برای از بین بردن کامل کارت کمیاب Goblin Barrel (بشکه گوبلین ها) استفاده کنید و یک اکسیر از دشمنان خود پیشی بگیرید.
 • یکی از کارت هایی که استفاده از آن در کنار کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت می‌تواند بازده خوبی داشته باشد، کارت زپ (Zap) است. با ترکیب زپ و فایر اسپریت می‌توانید با صرف ۴ اکسیر آسیب جدی به سرباز های گروهی و حتی انفرادی دشمن وارد کنید.
 • گلوله های آتشین کارت فایر اسپریت گزینه چندان خوبی برای اتک دادن و آسیب رساندن به تاورهای دشمن نیستند. چرا که اولا این گلوله ها با یک اتک تاور از بین می‌روند و دوما اگر به تاورها برسند، آسیب ناچیزی به آن‌ها وارد خواهند کرد. پس از کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت فقط برای دفاع استفاده کنید.
 • اگر از کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت برای از بین بردن نیرو هایی استفاده می‌کنید که قابلیت اتک دادن از راه دور را دارند، حتما این کارت را نزدیک‌ترین نقطه ممکن به آن سرباز ها پیاده کنید تا این سرباز های دور زن قادر به اتک دادن به گلوله های آتشین شما و از بین بردنشان پیش از برخورد با خود نباشند.
 • از کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت به عنوان کارت پشتیبان هم می‌توانید استفاده کنید. اما چگونه؟ می‌دانید که مینیون ها برای از بین بردن نیروهای مهاجمی همچون بالون (Balloon)، پکا (P.E.K.K.A) و غیره بسیار مناسب هستند. حال تصور کنید که شما یک پکا را به سمت تاورهای دشمن پیاده کردید و دشمن سریع مینیون ها را برای مقابله با پکا پیاده کرد. در این شرایط پیاده کردن کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت در پشت پکا می‌تواند استراتژی دفاعی دشمن را به کل نابود کند چرا که فایر اسپریت هایتان با پریدن بر روی مینیون ها آن‌ها را از بین می‌برند.
 • با ارتقا یا لول آپ کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت شاهد افزایش دمیج و جان (Hitpoints) گلوله های آتشین خواهید بود. جزئیات مربوط به این مسئله را در جدول زیر می‌بینید:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت

بنابراین با کارت Fire Spirits یا فایر اسپریت و موارد استفاده از آن آشنا شدید. به طور کلی بهتر است از کارت مذکور برای دفاع در مقابل نیرو های دشمن استفاده شود و این کارت نمی‌تواند یک کارت حمله‌ای باشد. با این حال در برخی شرایط می‌توان از آن در حین حمله کردن به عنوان یک کارت پشتیبان یا ساپورتر استفاده کرد.

 

منبع: موبایل کمک

درباره ی omid

امید هستم مدیر سایت. برای فالو کردن من در اینستاگرام روی شکل کنار عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *