قالب وردپرس درنا توس
خانه / کلش رویال / کارت های کلش رویال / Valkyrie کلش رویال؛ معرفی والکری ( کارت های کلش رویال )

Valkyrie کلش رویال؛ معرفی والکری ( کارت های کلش رویال )

به نام خدا – در این پست به معرفی Valkyrie یا همان والکری از کارت های کلش رویال پرداخته خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

کارت والکری یا Valkyrie یکی از سرباز های جالب و قدرتمندی است که در بازی کلش رویال (Clash Royale) خیلی زود با او آشنا می‌شوید. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت والکری یا Valkyrie کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت والکری یا Valkyrie در بازی کلش رویال

والکری (Valkyrie) از سرباز های پرطرفدار بازی کلش رویال (Clash Royale) محسوب می‌شود که حداقل در مراحل ابتدایی بازی می‌تواند نقش یک نیروی قدرتمند و موثر برای افزایش فشار بر روی دشمن را ایفاء کند. اما برای انجام این کار و پوش دادن صحیح با استفاده از والکری (Valkyrie) باید به خوبی آن را بشناسید.

در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت والکری یا Valkyrie بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم. چنانچه در رابطه با این کارت یا هر یک از موارد اشاره شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید ضمن تماس با کارشناسان موبایل کمک از آن‌ها یاری بخواهید.

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت والکری یا Valkyrie

معرفی کارت والکری یا Valkyrie کلش رویال (Clash Royale)

والکری (Valkyrie) یک سرباز تبر به دست آمده که با چرخاندن تبر خود حول یک محور دایره شکل به دو خودش منجر به آسیب رساندن به سرباز های دشمن می‌شود. سبک اتک دادن والکری (Valkyrie) سبب شده تا اتک های او دمیج اسپلش (Splash) داشته باشند. توصیه می‌کنیم که برای آشنایی بهتر با کارت والکری یا Valkyrie به نکات زیر توجه داشته باشید:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت والکری یا Valkyrie

 • کارت والکری یا Valkyrie در آرنای ۱ (Arena 1) یا گوبلین استادیوم (Goblin Stadium) آنلاک می‌شود.
 • والکری (Valkyrie) یک سرباز نزدیک زن و پیاده است که قدرت آسیب رسانی متوسط و جان یا خون زیادی دارد.
 • والکری (Valkyrie) از یک تبر برای ضربه زدن به دشمنان خود استفاده می‌کند . سبک ضربه زدن او به این شکل است که دسته تبر را گرفته و یک دور به دور خودش می‌چرخد. این نوع از اتک سبب می‌شود تا والکری به تمام سربازهای دور تا دو خود دمیج اسپلش وارد کند.
 • طبیعی است که والکری (Valkyrie) قابلیت اتک دادن به سرباز های هوایی یا پرنده دشمن را نداشته باشد.
 • تاخیر مابین اتک های Valkyrie یا والکری برابر با ۱٫۵ ثانیه است.
 • سرعت حرکت والکری (Valkyrie) متوسط و برابر با ۶۰ است.
 • کارت والکری یا Valkyrie از کارت های کمیاب یا Rare بازی کلش رویال (Clash Royale) محسوب می‌شود.
 • برای استفاده از کارت والکری یا Valkyrie ملزم به صرف ۴ اکسیر خواهید بود.
 • سبک جالب اتک دادن والکری (Valkyrie) سبب می‌شود تا بتوانید با یک چرخش به تمام سرباز های موجود در محیط اطراف خود دمیج وارد کند. بنابراین والکری (Valkyrie) به راحتی می‌تواند سرباز هایی مثل اسکلت ها (Skeletons)، ارتش اسکلت ها (Skeletons Army)، گوبلین ها (Goblins)، گوبلین گنگ (Goblin gang) و سایر سرباز های این چنینی که دسته ای پیاده می‌شوند را از بین ببرد.
 • اگر در محل پیاده کردن والکری (Valkyrie) دقت کنید و آن را در جای مناسبی پیاده کنید، به راحتی می‌تواند سرباز هایی مثل کارت تفنگدار (Musketeer)، سه تفنگدار (Three Musketeer)، ویچ (Witch)، ویزاد (Wizard)، گوبلین های نیزه انداز (Spear Goblins)، آرچر ها (Archers)، پرنسس (Princess) و غیره را نابود سازد. برای مثال اگر تمایل دارید از والکری برای از بین بردن سه تفنگدار (Three Musketeer) استفاده کنید، باید والکری را دقیقا در بین آن‌ها پیاده کنید تا با چرخش و اتک خود هر سه تفنگدار را نابود سازد.
 • ترکیب والکری (Valkyrie) و مینی پکا (Mini P.E.K.K.A) یک ترکیب فوق‌العاده قدرتمند می‌شود، چرا که والکری ضعف مینی پکا در برابر کارت هایی مثل ارتش اسکلت ها (Skeleton Army) را از بین می‌برد.
 • استفاده از کارت والکری یا Valkyrie در کنار هوگ رایدر (Hog Rider) هم می‌تواند یک ترکیب مرگبار باشد. در این ترکیب والکری بیشتر نقش یک سرباز پشتیبان را ایفاء می‌کند. توصیه می‌کنیم اگر از این ترکیب استفاده می‌کنید حتما یک اسپل فایربال (Fireball) یا پیکان ها (Arrows) را رزرو داشته باشید تا در صورت نیاز برای متوقف کردن نیروهای دشمن از آن‌ استفاده کنید.
 • یکی از استراتژی هایی که توصیه می‌کنیم حداقل در مراحل ابتدایی بازی کلش رویال (Clash Royale) از آن استفاده کنید مربوط به ترکیب کارت والکری (Valkyrie) با کارت پرنس (Prince) می‌شود. بدین منظور ابتدا والکری (Valkyrie) را در لاین پیاده کنید و بگذارید تا به نزدیکی وسط مپ برسد. در این شرایط احتمالا دشمن شما از سرباز دور زنی مثل بی بی دراگون (Baby Dragon) برای مقابله با والکری (Valkyrie) استفاده می‌کند. در این مرحله سریعا پرنس (Prince) را در پشت والکری پیاده کنید تا شارژ شده و به سمت تاور دشمن حمله ور شود. در اغلب موارد این حرکت سبب می‌شود تا پرنس به تاور دشمن رسیده و آسیب جدی به آن وارد کند. اگر هم دشمن شما از کارت هایی مثل ارتش اسکلت ها (Skeleton Army) برای مقابله با پرنس استفاده کرد، والکری (Valkyrie) به راحتی آن‌ها را نابود می‌کند. اما اگر دشمن شما در مرحله اول به جای بی بی دراگون (Baby Dragon) از کارت هایی مثل مینیون هورد (Minion Horde) برای مقابله با والکری (Valkyrie) استفاده کرد، بهتر است حتما اسپلی مثل فایربال (Fireball) یا ارو (Arrows) را برای مقابله با آن‌ها رزرو داشته باشید.
 • از والکری (Valkyrie) در شرایط مختلف می‌توانید به عنوان نیروی دفاعی هم استفاده کنید.
 • متاسفانه والکری (Valkyrie) به شدت در برابر کارت هایی مثل مینیون هورد (Minion Horde)، ضعف دارد. همچنین کارت هایی مثل مگا مینیون (Mega Minionمینیون ها (Minions)، شوالیه (Knight)، مینی پکا (Mini P.E.K.K.A)، بی بی دراگون (Baby Dragon) و پکا (P.E.K.K.A) هم می‌توانند والکری (Valkyrie) را از بین ببردند.
 • سرباز هایی مثل آیس ویزارد (Ice Wizard)، گوبلین های نیزه انداز (Spear Goblins)، آرچر ها (Archers)، تفنگدار (Musketeer) و غیره هم در صورتی که با فاصله مناسب نسبت به والکری (Valkyrie) پیاده شوند، می‌توانند آسیب جدی به آن وارد کرده و حتی او را نابود کنند.
 • استفاده از والکری در کنار اسپل فریز (Freeze) هم می‌تواند در برخی شرایط نتیجه عالی را به همراه داشته باشد. بدین منظور سعی کنید توده‌ای از سرباز های دشمن را تحت تاثیر فریز قرار دهید و والکری را به میان آن‌ها بفرستید تا با چند اتک همه را نابود کند. این استراتژی به ویژه در شرایط دفاع و زیر فشار بودن بسیار موثر واقع می‌شود.
 • با ارتقاء کارت والکری یا Valkyrie شاهد افزایش جان و قدرت آسیب رسانی آن خواهید بود. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این مسئله در جدول زیر ضمیمه شده‌اند:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت والکری یا Valkyrie

حتما بخوانید:  آموزش بلاک اعضای سوپر گروه تلگرام و جلوگیری از عضویت مجدد

پس کارت والکری یا Valkyrie یک کارت بسیار خوب و کاربردی در بازی کلش رویال (Clash Royale) است که حداقل در مراحل ابتدایی بازی می‌تواند بسیار موثر واقع شود. این کارت در اغلب عرشه یا دک های موفق بازی کلش رویال (Clash Royale) استفاده می‌شود.

 

منبع: موبایل کمک

درباره ی omid

امید هستم مدیر سایت. برای فالو کردن من در اینستاگرام روی شکل کنار عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *