قالب وردپرس درنا توس
خانه / کلش رویال / کارت های کلش رویال / Skeletons کلش رویال؛ معرفی اسکلت ها ( کارت های کلش رویال )

Skeletons کلش رویال؛ معرفی اسکلت ها ( کارت های کلش رویال )

به نام خدا – در این پست به معرفی Skeletons  یا اسکلت ها از کارت های کلش رویال پرداخته خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

کارت Skeletons یا اسکلت ها بازی کلش رویال (Clash Royale) یکی از کارت هایی وسوسه برانگیز و جالبی است که برای پیاده سازی آن فقط به ۱ اکسیر نیاز دارید! اما آیا این کارت ارزش استفاده و ارتقاء را دارد؟ در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Skeletons یا اسکلت ها بازی کلش رویال بپردازیم.

کارت Skeletons یا اسکلت ها

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Skeletons یا اسکلت ها در کلش رویال (Clash Royale)

یکی از کارت های جالبی که در بازی کلش رویال (Clash Royale) می‌توانید از آن استفاده کنید، کارت Skeletons یا اسکلت ها است که برای پیاده کردن آن فقط به ۱ اکسیر نیاز دارید که این مسئله بسیار وسوسه کننده است. اما آیا کاملا با این کارت آشنایی دارید؟

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Skeletons یا اسکلت ها

اسکلت هایی که با استفاده از کارت Skeletons پیاده می‌شوند سرعت حرکت بسیار سریعی دارند، اما متاسفانه بسیار ضعیف و کم خون هستند و فقط با یک ضربه ساده از بین می‌روند. جزئیات بیشتری مربوط به کارت Skeletons یا اسکلت ها کلش رویال به شرح زیر است:

کارت Skeletons یا اسکلت ها

 • کارت Skeletons یا اسکلت ها در آرنا ۲ (Arena 2) یا بون پیت (Bone Pit) آنلاک می‌شود.
 • با پیاده کردن این کارت شاهد احضار سه اسکلت کوچک خواهید بود که دمیج و خون کمی دارند و سرعت حرکت بالایی خواهند داشت.
 • کارت Skeletons یا اسکلت ها از کارت های رایج و معمولی یا همان Common بازی کلش رویال (Clash Royale) محسوب می‌شود.
 • اسکلت هایی که با پیاده کردن کارت اسکلتون (Skeleton) ایجاد می‌شوند، همان اسکلت هایی هستند که ویزاد (Wizard) آن‌ها را احضار می‌کند یا توسط کارت هایی همچون ارتش اسکلت ها (Skeleton Army) و گریو یارد (Graveyard) ساخته می‌شوند.
 • بهترین هدف استفاده از کارت اسکلت ها مربوط به زمانی می‌شود که قصد داشته باشید در پیروی یک نیرو واحد دشمن نظیر جاینت (Giant) تاخیر ایجاد کنید. همچنین از کارت اسکلت ها می‌توان برای منحرف کردن تمرکز سرباز هایی همچون پرنس (Prince) هم استفاده کرد.
 • یکی از بهترین موقعیت های استفاده از کارت Skeletons یا اسکلت ها مربوط به زمانی می‌شود که مینی پکای (Mini P.E.K.K.A) دشمن به تنهایی به سمت تاورهایتان حمله ور شده است. در این شرایط با صرف یک اکسیر کارت Skeletons یا اسکلت ها را پیاده کنید و مینی پکا را از بین ببرید.
 • هیچوقت از کارت Skeletons یا اسکلت ها برای مقابله با سرباز هایی که اتک اسپلش دارند استفاده نکنید. برای مثال والکری (Valkyrie) می‌تواند فقط با یک چرخش و اتک خود اسکلت های احضار شده را از بین ببرد
 • از دشمن شما از اینفرنو تاور (Inferno Tower) برای آسیب رساندن به نیرو های اصلی شما استفاده کرد، می‌توانید از کارت Skeletons یا اسکلت ها برای منحرف کردن آن استفاده کنید.
 • وجود کارت Skeletons یا اسکلت ها در دک یا عرشه شما سبب می‌شود که چرخش سریع‌تری مابین کارت هایتان ایجاد شود. این مسئله در برخی شرایط می‌تواند یک نقطه قوت باشد.
 • کارت Skeletons یا اسکلت ها برای از بین بردن شارژ سرباز هایی همچون پرنس (Prince) بسیار مناسب است. هر زمان که پرنس اوج گرفته و با سرعت به سمت تاورهایتان حرکت می‌کند، کارت Skeletons را در جلوی تاور پیاده کنید تا پرنس به یک اسکلت برخورد و شارژ او کنسل شود. در بازه زمانی که پرنس درگیر از بین بردن دو اسکلت بعدی است، تاورهایتان به او اتک داده و از سمت دیگر اکسیرهایتان بارگذاری می‌شوند.
 • از اسکلت ها یا همان Skeletons می‌توانید برای مقابله با بربر های نخبه (Elite Barbarians) هم استفاده کنید. به ویژه در شرایطی بازده آن‌ها بیشتر می‌شود که یک بربر نخبه در پیش رویشان قرار داشته باشد.
 • استفاده از کارت Skeletons یا اسکلت ها برای از بین بردن سربازهایی همچون جاینت (Giant) هم استراتژی بسیار مناسبی است. البته باید در این شرایط جاینت در مسیر تنها باشد. از آنجایی که جاینت سرعت حرکت پایینی دارد و فقط به سمت ساختمان ها حرکت می‌کند و به سرباز های موجود اتک نمی‌دهد، اسکلت های شما می‌توانند فقط با یک اکسیر آن را از پای در آورند.
 • کارت ها یا اسپل هایی که دمیج منطقه ای دارند، مثل کارت کمان ها (Arrows) به راحتی اسکلت ها را از بین می‌برد.
 • سرعت حرکت اسکلت های ساخته شده توسط کارت Skeletons بالاست (Fast) و آ‌ن‌ها فقط قادر به اتک دادن به نیرو های زمینی دشمن هستند.
 • با ارتقا کارت Skeletons یا اسکلت ها فقط دمیج و خون (Hitpoint) اسکلت ها کمی افزایش پیدا می‌کند و هیچوقت به تعداد اسکلت های احضاری افزوده نخواهد شد. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این موضوع و ارتقاء کارت Skeletons یا اسکلت ها را می‌توانید از عکس زیر مشاهده کنید:

کارت Skeletons یا اسکلت ها

بنابراین با کارت Skeletons یا اسکلت ها بازی کلش رویال (Clash Royale) هم آشنا شدید. این کارت فقط در شرایط خاصی می‌تواند بازده خوبی داشته باشد و اغلب افراد از آن استفاده نمی‌کنند و کارت Skeleton Army یا ارتش اسکلت ها را به آن ترجیح می‌دهند. نظر شما در رابطه با این کارت چگونه است؟

 

منبع: موبایل کمک

درباره ی omid

امید هستم مدیر سایت. برای فالو کردن من در اینستاگرام روی شکل کنار عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *