قالب وردپرس درنا توس
خانه / کلش رویال / کارت های کلش رویال / Minion Horde کلش رویال؛ معرفی مینیون هرد ( کارت های کلش رویال )

Minion Horde کلش رویال؛ معرفی مینیون هرد ( کارت های کلش رویال )

به نام خدا – در این پست به معرفی Minion Horde یا همان مینیون هرد از کارت های کلش رویال پرداخته خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

کارت Minion Horde یا مینیون هورد در بازی کلش رویال (Clash Royale) از کارت هایی است که گاها می‌تواند نقش یک ناجی را برایتان ایفاء کند. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Minion Horde یا مینیون هورد در کلش رویال بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Minion Horde یا مینیون هورد در بازی کلش رویال (Clash Royale)

کارت Minion Horde منجر می‌شود تا گروهی از مینیون های پرنده را در بازی کلش رویال (Clash Royale) پیاده کنید که گاها برای از بین بردن نیروهای تنک و قوی دشمن بسیار مناسب هستند. برای آشنایی بهتر با این سرباز ها و کاربردهای آن‌ها توصیه می‌کنیم که این مقاله را از دست ندهید.

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت Minion Horde یا مینیون هورد

معرفی Minion Horde یا مینیون هورد در بازی کلش رویال

با پیاده کردن کارت Minion Horde یا مینیون هورد در بازی Clash Royale شش سرباز پرنده یا مینیون را در اختیار خواهید داشت که سرعت حرکت سریعی دارند. در ادامه ویژگی‌های این کارت را به طور دقیق‌تر و موردی تشریح می‌کنیم:

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت Minion Horde یا مینیون هورد

 • کارت Minion Horde یا مینیون هورد در آرنا ۴ (Arena 4) یا همان پکا هاوس (P.E.K.K.A House) آنلاک می‌شود.
 • استفاده از این کارت منجر به احضار شش مینیون پرنده با رنج اتک کم می‌شود که خون یا جان (Hipoint) ناچیزی داشته و قدر آسیب رسانی (Damage) متوسطی دارند. همچنین سرعت حرکت این سرباز ها سریع است.
 • برای استفاده از کارت مینیون هورد نیاز به صرف ۵ اکسیر هستید.
 • کارت Minion Horde یا مینیون هورد از کارت های معمولی یا Common بازی کلش رویال (Clash Royale) محسوب می‌شود.
 • از سرباز های مینیون هورد (Minion Horde) برای از بین بردن نیرو های تنک دشمن نظیر جاینت (Giant) یا گولم (Golem) استفاده می‌شود. همچنین از این کارت برای از بین بردن سرباز هایی نظیر بالون (Balloon) هم استفاده می‌کنیم. اما باید در نظر داشت که مینیون هورد ها در برابر اتک اسپلش سرباز هایی همچون ویزارد (Wizard) یا پیکان ها (Arrows) و فایل بال (Fireball) هیچ راه مقاومتی ندارند.
 • استفاده تنها از کارت Minion Horde یا مینیون هورد برای مقابله با نیرو هایی همچون جاینت اسکلت (Skeleton Giant) یا پرنس (Prince) مناسب نیست و در اغلب موارد منجر به آسیب دیدن تاور شما می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم که حتما از کارت Minion Horde در کنار یک کارت دیگر نظیر کارت اسکلت ها (Skeletons) یا گوبلین ها (Goblins) استفاده کنید. در این شرایط مادامی که گوبلین ها یا اسکلت ها حواس نیروی قوی دشمن را پرت کرده‌اند، مینیون هورد ها به وی اتک داده و قبل از رسیدن او به تاور وی را نابود می‌کنند.
 • از کارت Minion Horde یا مینیون هورد برای پشتیبانی یا ساپورت سرباز های قدرتمند از جمله جاینت (Giant) هم می‌توانید استفاده کنید.
 • استفاده ترکیبی از کارت مینیون هورد در کنار ماینر (Miner) هم یک ترکیب بسیار عالی است. در این شرایط ماینر تنک می‌شود و مینیون ها می‌توانند به تاور دشمن اتک داده و آسیب سنگینی به آن وارد کنند. البته این ترکیب در شرایطی که دشمن شما از اتک های اسپلش و ضد مینیون هورد استفاده کند چندان جواب خوبی نمی‌دهد.
 • ترکیب کارت Minion Horde یا مینیون هورد با کارت فریز یا یخ (Freeze) هم بسیار خوب است. بدین منظور به محض اینکه مینیون ها به تاور دشمن نزدیک شدند، کارت فریز را بر روی تاور بیاندازید تا مانع اتک دادن آن به مینیون ها شوید. مشاهده خواهید کرد که چه آسیب جدی به تاور های دشمن وارد می‌گردد.
 • بهترین راه مقابله با کارت Minion Horde یا مینیون هورد استفاده از پیکان یا تیر های کمان (Arrows) است که منجر به از بین بردن تمام مینیون ها شده و در عین حال ۲ اکسیر برتری را برایتان به همراه دارد.
 • از کارت زپ (Zap) هم می‌توانید برای آسیب زدن جزئی به مینیون هورد ها استفاده کنید، اما در نظر داشته باشید که زپ نمی‌تواند مینیون ها را از بین ببرد و فقط آسیب جزئی به آن ها وارد و برای ۰٫۵ ثانیه آن‌ها را گیج یا استان (Stun) خواهد کرد.
 • ویزاد (Wizard) یکی از دشمنان اصلی و ضد کارت Minion Horde محسوب می‌شود که با چند اتک ساده قادر به از بین بردن آن‌ها خواهد بود. همچنین ویچ (Witch) هم برای دفاع در برابر کارت مینیون هورد گزینه مناسبی محسوب می‌شود چرا که از اتک اسپل بهره می‌برد.
 • کارت Executioner هم می‌تواند با اتک های اسپلشی که دارد به راحتی مینیون هوردها را از بین ببرد.
 • با لول آپ یا ارتقاء کارت Minion Horde یا مینیون هورد فقط قدرت آسیب رسانی یا دمیج (Damage) و مقدار خون مینیون ها افزایش پیدا می‌کند که در جدول زیر جزئیات مربوط به لول آپ این کارت را مشاهده می‌کنید:

معرفی کارت های بازی کلش رویال ؛ کارت Minion Horde یا مینیون هورد

بنابراین با کارت Minion Horde یا مینیون هورد آشنا شدید. این کارت هم می‌تواند به عنوان یک کارت دفاعی و هم به عنوان یک کارت حمله ای مورد استفاده قرار گیرد، اما باید در نظر داشت که مینیون هورد ها در برابر اتک اسپلش و کارت هایی همچون پیکان ها (Arrows)، ویزاد (Wizard)، ویچ (Witch)، فایربال (Fireball)، کارت Executioner و سایر کارت های این چنینی راه دفاعی ندارند.

منبع: موبایل کمک

درباره ی omid

امید هستم مدیر سایت. برای فالو کردن من در اینستاگرام روی شکل کنار عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *