قالب وردپرس درنا توس
خانه / کلش رویال / کارت های کلش رویال / Goblin Hut کلش رویال؛ معرفی کلبه گوبلین ها ( کارت های کلش رویال )

Goblin Hut کلش رویال؛ معرفی کلبه گوبلین ها ( کارت های کلش رویال )

به نام خدا – در این پست به بررسی Goblin Hut یا همان کلبه گوبلین ها از کارت های کلش رویال پرداخته خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها از کارت هایی است که در بازی کلش رویال (Clash Royale) منجر به ایجاد یک ساختمان اسپاونر (Spawner) یا تولید کننده سرباز می‌شود. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها کلش رویال (Clash Royale)

کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها یکی دیگر از کارت هایی است که مانند کارت Barbarian Hut (کلبه بربرین ها) در بازی کلش رویال منجر به ایجاد یک ساختمان اسپاونر یا تولید کننده سرباز می‌شود. همانطور که از نام کارت مشخص است، سرباز های یکه توسط آن تولید می‌شوند، گوبلین هستند.

 

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها

معرفی کارت کلبه گوبلین ها یا Goblin Hut در بازی کلش رویال

کلبه گوبلین ها (Goblin Hut) ساختمانی است که در مجموع و بهترین شرایط ممکن ۱ دقیقه بقا دارد و هر ۴٫۹ ثانیه یک گوبلین نیزه انداز (Spear Goblin) از آن خارج می‌شود. برای استفاده از این کارت و مقابله با آن بهتر است که از موضوعات زیر آگاهی داشته باشید:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها

 • کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها در آرنای ۱ (Arena 1) یا گوبلین استادیوم (Goblin Stadium) آنلاک می‌شود.
 • مدت زمان بقای این کارت در بهترین شرایط ممکن برابر با ۱ دقیقه یا ۶۰ ثانیه است و هر ۴٫۹ ثانیه یک گوبلین نیزه انداز (Spear Goblin) از آن خارج می‌شود که قادر به اتک سرباز های هوایی و زمینی دشمن خواهد بود.
 • کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها از کارت های کمیاب یا Rare بازی کلش رویال ۹Clash Royale) است.
 • برای استفاده از این کارت ملزم به صرف ۵ اکسیر خواهید بود.
 • استفاده از کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها منجر به ایجاد فشار در لاین و برتری در اکسیر می‌شود. بنابراین مطمئن باشید که دشمن شما سریعا تلاش خواهد کرد تا این ساختمان اسپاونر را از بین ببرد.
 • کلبه گوبلین ها می‌تواند در بهترین شرایط ممکن ۱۳ گوبلین نیزه انداز را تولید و روانه لاین کند که ارزشی معادل با ۸٫۷ اکسیر دارند. این مسئله شما را نسبت به شرایط عادی ۳٫۷ اکسیر جلو می‌اندازد. اگرچه خارج شدن تک تک گوبلین های نیزه انداز منجر می‌شود که قدرت آسیب رسانی آن‌ها کم باشد، اما در سمت مقابل سرعت پیاده کردن گوبلین ها زیاد است.
 • در برخی شرایط به دلیل دمیج کمی که گوبلین های نیزه انداز خارج شده از Goblin Hut دارند، دشمن وجود آن‌ها را نادیده می‌گیرد و ترجیح می‌دهد تا تاور او به گوبلین ها اتک داده و نابودشان کند. در این شرایط شما به موفقیت خوبی دست پیدا کرده‌اید، چرا که هر گوبلین با رسیدن به تاور می‌تواند حداقل یک اتک را به سمت آن روانه کند و به تدریج آسیب جدی به تاور دشمن وارد می‌شود.
 • کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها را می‌توان در پشت کراون تاورها (Crown Towers) یا در وسط مپ خود یعنی مابین رودخانه و کینگ تاور (King Tower) پیاده کرد. اگر از روش دوم استفاده کنید، سرباز های دشمن به سمت کلبه گوبلین ها منحرف می‌شوند و این موضوع منجر به زیادتر شدن زمان شما برای دفاع می‌شود و یک استراتژی دفاعی خوب خواهد بود.
 • از کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها برای مقابله با سایر کارت های اسپاونر مشابه مثل کلبه بربرین ها (Barbarian Hut)، سنگ قبر (Tombstone)، کوره (Furnace) و غیره هم می‌توان استفاده کرد.
 • کلبه گوبلین ها (Goblin Hut) را می‌توان به راحتی با کارت هایی مثل راکت (Rocket) و بشکه گوبلین ها (Goblin Barrel) از بین برد.
 • استفاده از کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها در کنار کارت های اسپاونر دیگر مثل کلبه بربرین ها (Barbarian Hut)، سنگ قبر (Tombstone) و غیره هم می‌تواند ترکیب بسیار خوبی برای ایجاد پوش و فشار در لاین باشد.
 • در ۶۰ ثانیه آخر بازی که اکسیر دوبل دریافت می‌کنید، می‌توانید دو کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها را پیاده کنید و فشار بیشتری در یک لاین ایجاد نمایید. این مسئله به دلیل تولید سریع گوبلین ها و همچنین کم هزینه بودن این کارت نسبت به سایر کارت های اسپاونر یک استراتژی بسیار خوب خواهد بود.
 • با لول آپ یا ارتقاء کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها شاهد افزایش جان کلبه و همچنین افزایش لول گوبلین هایی خواهید بود که از آن خارج می‌شوند. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این موضوع در جدول زیر ضمیمه شده است:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها

بنابراین با کارت Goblin Hut یا کلبه گوبلین ها آشنا شدید. این کارت از کارت های اسپاونر یا تولید کننده سرباز در بازی کلش رویال محسوب می‌شود. از این کارت می‌توانید برای ایجاد فشار در یک لاین و آسیب رسانی به تاورهای دشمن یا افزایش قوای دفاعی خود استفاده کنید.

 

منبع: موبایل کمک

درباره ی omid

امید هستم مدیر سایت. برای فالو کردن من در اینستاگرام روی شکل کنار عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *