قالب وردپرس درنا توس
خانه / کلش رویال / کارت های کلش رویال / Battle Ram کلش رویال؛ معرفی بتل رم ( کارت های کلش رویال )

Battle Ram کلش رویال؛ معرفی بتل رم ( کارت های کلش رویال )

به نام خدا – در این پست به معرفی Battle Ram یا بتل رم از کارت های کلش اف کلنز پرداخته خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

کارت Battle Ram (بتل رم) یکی دیگر از کارت های Rare یا کمیاب بازی کلش رویال (Clash Royale) است که در برخی شرایط می‌تواند آسیب جدی به تاورهای دشمن وارد کند. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت Battle Ram (بتل رم) کلش رویال بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت Battle Ram (بتل رم) در بازی کلش رویال

کارت Battle Ram در واقع دو بربرین (Barbarians) را شامل می‌شود که یک چوب نوک تیز را حمل می‌کنند و هدف‌ آن‌ها اصابت دادن این چوب به تاور های دشمن است. اگر این چوب به تاور دشمن برخورد کند، آسیب جدی به آن وارد خواهد کرد. بعد از اینکه بتل رم توسط دشمن نابود شد، شاهد احضار دو بربرین خواهید بود که با شمشیر خود به نبرد با دشمنان می‌پردازند.

 

معرفی کارت های کلش رویال : کارت Battle Ram (بتل رم)

معرفی کارت Battle Ram کلش رویال (Clash Royale)

اگر در زمانبندی استفاده از کارت Battle Ram (بتل رم) دقت عمل لازم را صرف کنید، می‌توانید آسیب جدی به تاورهای دشمن وارد نمایید. در ادامه به مسائل و موضوعاتی اشاره می‌کنیم که برای استفاده از این کارت و مقابله با آن باید بدانید:

معرفی کارت های کلش رویال : کارت Battle Ram (بتل رم)

 • کارت Battle Ram (بتل رم) در آرنای ۶ (Arena 6) یا بیلدرز ورکشاپ (Builders Workshop) آنلاک می‌شود.
 • این کارت از کارت های کمیاب یا Rare بازی کلش رویال (Clash Royale) است.
 • بتل رم دمیج و خون متوسطی دارد و هدف اصلی آن ضربه زدن به ساختمان های دفاعی دشمن محسوب می‌شود.
 • کارت Battle Ram (بتل رم) هم مثل پرنس (Price) و دارک پرنس (Dark Prince) با شارژ (قدرت بیشتر) به سمت ساختمان های دفاعی دشمن حمله می‌کند و اگر به آن‌ها اصابت کند دو برابر دمیج را وارد خواهد کرد.
 • زمانی که بنا به هر دلیل کارت Battle Ram (بتل رم) از بین برود (با برخورد که ساختمان دشمن یا توسط سرباز های دفاعی دشمن)، شاهد احضار دو بربرین خواهید بود که به نبرد خود ادامه می‌دهند.
 • برای استفاده از کارت Battle Ram (بتل رم) نیاز به صرف ۴ اکسیر خواهید داشت.
 • سرعت حرکت Battle Ram متوسط (Moderate) است.
 • اگر در عرشه یا دک (Deck) خود از ترکیب گولم (Golem) و لاوا هاند (Lava Hound) استفاده می‌کنید، کارت Battle Ram (بتل رم) می‌تواند یک کارت مکمل بسیار خوب برای از بین برد ساختمان های دفاعی و فرعی دشمن محسوب شود.
 • بهتر است که در جلوی بتل رم (Battle Ram) یک سرباز نسبتا تنک نظیر والکری (Valkyrie) را پیاده کنید. به این صورت سرباز های دشمن درگیر اتک داد به والکری می‌شوند و بتل رم می‌تواند به سرعت و بدون هیچ مشلی به سمت تاور حرکت کرده و به آن آسیب جدی وارد کند.
 • اسپل هایی مثل زپ (Zap) یا هر اسپلی که باعث تاخیر در حرکت نیرو ها و استان (Stun) شدن آن‌ها شود، می‌تواند شارژ کارت Battle Ram (بتل رم) را از بین ببرد.
 • کارت هایی مثل ارتش اسکلت ها (Skeletons Army) و مینیون هورد (Minion Horde) به سادگی می‌توانند کارت Battle Ram (بتل رم) را از بین ببرند.
 • سرباز هایی همچون آیس ویزارد (Ice Wizard) و الکترو ویزارد (Electro Wizard) هم گزینه های بسیار خوبی برای مقابل به بتل رم (Battle Ram) هستند.
 • با ترکیب آیس اسپریت (Ice Spirit) و گوبلین ها (Goblins) یا گوبلین های نیزه انداز (Spear Goblins) به راحتی می‌توانید کارت Battle Ram (بتل رم) را خنثی کنید. در این شرایط آیس اسپریت خود را بر روی بتل جم پرتاب و ضمن آسیب زدن به آن منجر به یخش زدگی آن می‌شود. در این بازه زمانی هم گوبلین ها کار بتل جم را یکسره می‌کنند.
 • مینی پکا (Mini P.E.K.K.A) هم با کمک بسیار ناچیزی از سوی تاورتان می‌تواند در یک چشم بهم زدن، بتل رم یا Battle Ram را نابود کند.
 • در نظر داشته باشید که بتل رم مثل یک محافظت یا زره از دو بربرینی که آن را حمل می‌کنند پشتیبانی می‌نماید. به محض اینکه بتل رم نابود شود، باید با آن دو بربرین مبارزه کنید و آن‌ها را هم متوقف سازید.
 • اگر با استفاده از اسپل فریز (Freeze) یا آیس اسپریت (Ice Spirit)، کارت Battle Ram (بتل رم) را فریز کردید و با سایر سرباز هایتان آن را از بین ببرید، دو بربرینی که بعد از نابودی بتل رم احضار می‌شوند یخ زده نخواهند بود. حتی اگر چند ثانیه از تاثیر اسپل فریز شما باقی مانده باشد هم این بربرین ها فریز نمی‌شوند.
 • یکی از استراتژی هایی که برای بکارگیری مناسب کارت Battle Ram (بتل رم) می‌توانید در نظر بگیرید، مربوط به استفاده از آن در لاین مخالف می‌شود. برای مثال اگر با هاگ رایدر (Hog Rider) به تاور سمت راست دشمن اتک می‌دهید و پوش را از سمت راست انجام داده‌اید، کارت Battle Ram (بتل رم) را در لاین چپ پیاده کنید تا دشمن را غافلگیر کند. این موضوع سبب می‌شود که استراتژی دفاعی دشمن شما بهم ریخته و وی مجبور به صرف اکسیر بیشتر برای خنثی کردن حرکت شما شود.
 • کارت سنگ قبر یا Tombstone یکی از کارت های بسیار مناسب برای مقابله با کارت Battle Ram (بتل رم) محسوب می‌شود. زمانی که این کارت را در جلو مسیر حرکت بتل رم پیاده کنید، بتل رم با برخورد به آن نابود می‌شود و اسکلت های احضار شده هم به نبرد با بربرین ها می‌پردازند.
 • بمب تاور (Bomb Tower) هم می‌تواند یک گزینه مناسب برای خنثی کردن کارت Battle Ram (بتل رم) محسوب شود، اما زمانی که از آن استفاده می‌کنید یک اکسیر از دشمن عقب خواهید ماند.
 • ترکیب آیس اسپریت (Ice Spirit) و شوالیه (Knight) هم می‌تواند برای از بین بردن بتل رم (Battle Ram) و بربرین های آن کاملا مناسب باشد.
 • ترکیب کارت Battle Ram (بتل رم) با کارت دارک پرنس (Dark Prince) می‌تواند یک استراتژی بسیار خوب برای آسیب رساندن به تاور های دشمن باشد. البته این ترکیب در مقابل مینیون هورد (Minion Horde) ضعف دارد.
 • با لول آپ یا ارتقاء کارت Battle Ram (بتل رم) شاهد افزایش خون و دمیج خود بتل رم و همچنین لول های بربرین هایی خواهید که بعد از بین بردن بتل رم احضار می‌شوند. جزئیات دقیق‌تر مربوط به این موضوع را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

معرفی کارت های کلش رویال : کارت Battle Ram (بتل رم)

بنابراین کارت Battle Ram (بتل رم) کلش رویال کارتی است که هدف اصلی آن آسیب زدن به ساختمان های دفاعی دشمن خواهد بود. بنابراین این کارت فقط استفاده حمله ای دارد. زمانی که بتل رم (Battle Ram) از بین برود، شاهد احضار دو بربرین خواهید بود که به نبرد ادامه می‌دهند.

 

منبع: موبایل کمک

درباره ی omid

امید هستم مدیر سایت. برای فالو کردن من در اینستاگرام روی شکل کنار عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *