قالب وردپرس درنا توس
خانه / کلش رویال / کارت های کلش رویال / Archers کلش رویال؛ معرفی آرچر ( کارت های کلش رویال )

Archers کلش رویال؛ معرفی آرچر ( کارت های کلش رویال )

به نام خدا – در این پست به معرفی Archers  یا همان آرچر از کارت های کلش رویال پرداخته خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

آرچر ها در بازی کلش رویال (Clash Royale) از نظر ظاهری بسیار شبیه به آرچر های بازی کلش اف کلنز هستند، اما برای استفاده صحیح از آن‌ها باید به خوبی این آرچر ها را بشناسید. در این مقاله قصد داریم به معرفی کارت آرچر یا Archers در بازی کلش رویال (Clash Royale) بپردازیم.

مقدمه‌ای در رابطه با کارت آرچر یا Archers بازی کلش رویال (Clash Royale)

آرچر ها یا همان Archers در بازی کلش رویال (Clash Royale) هم مثل بازی کلش اف کلنز حضور دارند. این سرباز ها شاید از نظر ظاهر با آرچر های کلش اف کلنز چندان تفاوتی نداشته باشند، اما از نظر قابلیت ها و شرایط بکارگیری در کلش رویال وضعیتی به مراتب پیچیده‌تر را شامل می‌شوند. این مسئله سبب می‌شود که شما نیاز به شناخت بهتر آن‌ها داشته باشید.

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت آرچر یا Archers

 معرفی کارت آرچر یا Archers کلش رویال (Clash Roayle)

کارت آرچر یا Archers از اولین کارت هایی است که در بازی کلش رویال با آن آشنا می‌شوید. با استفاده از این کارت شاهد پیاده سازی دو کماندار یا آرچر خواهید بود که قابلیت اتک دادن به نیرو های زمینی و هوایی دشمن را دارند. برای استفاده دقیق‌تر از کارت آرچر در بازی کلش رویال حتما به مسائل و موضوعات زیر توجه کنید:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت آرچر یا Archers

 • کارت آرچر یا Archers از همان ابتدایی بازی و کمپ آموزشی (Training Camp) بازی کلش رویال آنلاک می‌شود.
 • این کارت یک کارت معمولی یا Common در بازی کلش رویال محسوب می‌شود.
 • با استفاده از کارت آرچر یا Archers شاهد پیاده سازی دو آرچر یا کماندار خواهید بود که خون یا جان (Hitpoints) متوسط و قدرت آسیب رسانی یا دمیج (Damage) پایینی دارند.
 • برای استفاده از کارت آرچر یا Archers نیاز به صرف ۳ اکسیر دارید.
 • آرچر ها یا کماندارنی که با کارت آرچر پیاده می‌شوند سرباز های دور زن هستند و قابلیت اتک دادن به سرباز های هوایی و زمینی دشمن را خواهند داشت.
 • معمولا بهتر است از آرچر ها برای پشتیبانی یا ساپورت کردن سرباز های تنکی همچون جاینت (Giant) استفاده شود. آرچر ها برخلاف سایر سرباز های هم رده خود در برابر اسپل ها و برخی کارت های دیگر نقطه ضعف کمتری دارند. برای مثال آرچر ها می‌توانند از پیکان ها (Arrows) یا لوگ (The Log) هم لول خود جان سالم به در ببرند. همچنین آرچر ها از دمیج کارت زپ (Zap) در شرایطی که حتی ۴ لول از لول آن ها بالاتر باشد هم جان سالم به در می‌برند.
 • درست است که آرچر های کلش رویال نسبت به سرباز هایی همچون گوبلین (Goblin)، گوبلین های نیزه انداز (Spear Goblins) و مینیون ها (Minions) خون و مقاومت بیشتری دارند، اما این مسئله به آن معنا نیست که آرچر ها می‌توانند نقش سرباز تنک را ایفاء کنند.
 • استفاده از کارت آرچر یا Archers کلش رویال برای آسیب زدن به تاور های دشمن هم یک استراتژی کاربردی و مناسب است. البته برای پیاده کردن این استراتژی حتما نیاز دارید که یک سرباز تنک در جلوی صف حرکت و به تاور رسیده باشد و تاور مشغول اتک دادن به آن سرباز تنک شود و آرچر ها از پشت به تاور اتک دهند. در این شرایط به تاور مورد نظر آسیب جدی وارد می‌شود.
 • از آرچر ها می‌توانید به عنوان نیرو کم هزینه برای از بین بردن سرباز هایی همچون مینیون ها (Minions)، گوبلین ها (Goblins)، اسکلتون آرمی (Skeleton Army)، اسکلت ها (Skeletons) و غیره هم استفاده کنید.
 • با پیاده کردن کارت آرچر یا Archers در وسط آرنا می‌توانید فاصله‌ای مابین آن‌ها ایجاد و نوعی جداسازی را انجام دهید. این استراتژی برای مقابله با سرباز هایی همچون بی بی دراگون (Baby Dragon) موثر خواهد بود.
 • با لول آپ کارت آرچر یا Archers بازی کلش رویال (Clash Royale) دمیج و جان آن دو آرچر افزایش پیدا می‌کند. جزئیات دقیق مربوط به لول آپ کارت آرچر یا Archers را در جدول زیر مشاهده می‌کنید:

معرفی کارت های کلش رویال ؛ کارت آرچر یا Archers

بنابراین با کارت آرچر یا Archers در بازی کلش رویال (Clash Royale) آشنا شدید. این کارت بیشتر برای دفاع در برابر برخی نیرو های دشمن و همچنین حمایت یا پشتیبانی از سرباز های تنک خودی در اتک ها استفاده می‌شود. اگر بتوانید آرچر ها را در پشت سرباز تنک خود و به همراه آن به تاور های دشمن برسانید، می‌توانند آسیب خوبی به تاورها وارد کنند.

درباره ی omid

امید هستم مدیر سایت. برای فالو کردن من در اینستاگرام روی شکل کنار عکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *