خانه / ترفندها و اموزش های کلش اف کلنز / نحوه قطع دسترسی هکر از گوشی و جیمیل

نحوه قطع دسترسی هکر از گوشی و جیمیل

یکی از مواردی که باعث آزار و اذیت افراد می شود در بازی کلش آف کلنز ، ایجاد مزاحمت هکر و بودن یک نفر دیگر در بازی است که باعث می شود که نگذارد ما راحت بازی خود را انجام دهیم و هر روز که وارد بازی می شویم ، شاهد این هستیم که جم های ما مصرف شده ! ساختمانهایی که کارگران مشغول ساخت بودند ، کنسل شده ! کاپ هایمان به خاطر حملات بی دقت پایین آمده و …

با وجود اینکه رمز جیمیل را هم تغییر داده ایم ، باز هکر می تواند وارد بازی شود ، در اینگونه موارد چاره ای نیست جز مکاتبه با پشتیبانی بازی کلش آف کلنز و درخواست قطع دسترسی هکر ، ولی قبل از آن شما می توانید این کار را انجام دهید ، در بعضی موارد این آموزش کاربرد داشته و دسترسی گوشی هکر به بازی قطع شده است ، که به راحتی می توانید این کار را خودتان انجام بدهید!

این آموزش برای افرادی کاربرد دارد که می توانند به جیمیل خود وارد شوند و رمز عبور را تغییر داده اند ! پس قبل از این کار و امنیت بالاتر پسورد خود را تغییر دهید و سپس اعمال زیر را انجام دهید :

۱- ابتدا به جیمیل بازی خود لوگین می شوید.

+ دقت کنید که در بعضی مواقع اگر چند جیمیل دارید در حین مراحل کار اشتباها وارد جیمیل دیگر نشوید چون براوزر شما بعضی مواقع اطلاعات را از روی کوکی هایتان می خواند و وارد جیمیل دیگرتان می شود !

۲- بر روی علامت چرخ دنده ایی که در بالای صفحه است کلیک می کنیم.

+این گزینه با توجه به اینکه از جیمیل فارسی یا انگلیسی استفاده می کنید جایگاهش راست یا چپ صفحه است.

۳- از پنجره باز شده گزینه تنظیمات (Setting)  کلیک می کنیم و وارد صفحه تنظیمات (Setting) شده و از بالای صفحه ، برگه حساب ها و انتقال (Accounts And Import) را انتخاب کرده و از قسمت تغییر تنظیمات حساب (Change Account Setting) بر روی گزینه دیگر تنظیمات حساب گوگل (Other Google Account Settings) کلیک می کنیم.

۴- از پنجره باز شده حساب من (My Accounts) از قسمت ورود به سیستم و امنیت ( Sign-in & Security ) گزینه اعلان ها و فعالیت دستگاه ( Device Activity & Notifications )  را انتخاب می کنیم.

۵-در پنجره باز شده شما می بینید که چه دستگاه هایی و چه مدل گوشی هایی به جیمیل شما وارد شده اند و به آن دسترسی دارند ! شما می توانید بر روی جمله مرور دستگاه ها ( Review Devices ) کلیک کرده و مدل گوشی ها یا کامپیوتر ناشناسی که به جیمیل شما دسترسی دارند کلیک کرده و گزینه Remove را انتخاب کرده و دسترسی ناشناس را قطع کنید!

در لیست گوشی هایی که به جیمیل من متصل شده من یک گوشی ناشناس می بینم ! بله یک گوشی HTC One M8 که می توان با کلیک بر روی آن محل شهر و کشور  این گوشی را پیدا کرد !

حالا با با زدن دکمه Remove می توانیم دسترسی این گوشی را به جیمیل مان قطع کنیم.

درباره ی امید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: clashocir@