خانه / اخبار کلش اف کلنز / شرکت سوپرسل روزانه ۵ میلیون دلار از کلش اف کلنز درامد دارد

شرکت سوپرسل روزانه ۵ میلیون دلار از کلش اف کلنز درامد دارد

به نام خدا – با پستی دیگر در سایت اختصاصی کلش اف کلنز با شما هستیم.

 

این روزها ساختار نرم افزاری اپلیکیشن های رایگان با پرداخت درون برنامه ای و یا «فریمیوم – freemium» که پس از مدتی، از شما می خواهند تا برای ادامه ی استفاده ی از خود از سرویس، مبلغی را پرداخت نمایید، بسیار موفق بوده اند. بازی محبوب کمپانی Supercell نیز به نام Clash of Clans گواهی بر همین مسئله است.

بازی یاد شده توانسته در فروشگاه نرم افزاری Google Play به موفقیت های زیادی دست پیدا نماید و در اپ استور اپل نیز اوضاع چندان متفاوت نیست.

بازیکنان زیادی در این اپلیکیشن فرا-پلتفرمی مشغول وقت گذراندن می شوند و از طرفی برای ارتقای سطح بازی خود نیز، خرید های درون برنامه ای زیادی انجام می دهند. Clash of Clans در سال ۲۰۱۲ روانه موبایل ها شد و نمی توان صرفا از لغت «محبوب» برای وصفش استفاده کرد. بازی یاد شده توانست در مدت کمی چارت های زیادی را فتح کرده و در قله بایستد. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در پایان سال ۲۰۱۲، Clash of Clans توانست برای کمپانی Supercell درآمدی ۱۰۱ میلیون دلاری رقم زند. صرفا پس از یک سال و در انتهای سال ۲۰۱۳، درآمد به ۸۹۲ میلیون دلار رسید که در اصل ۷۹۱ میلیون دلار افزایش را نشانگر بود.

البته زمانی که میزان محبوبیت این بازی را در سراسر جهان مورد توجه قرار دهید، متوجه خواهید شد که درآمدها، منطقی بوده اند. کمپانی Supercell در ابتدای سال جاری، درآمد خود را در سال ۲۰۱۴ اعلام نمود که رقمی برابر با ۱.۸ میلیارد دلار می شد.

با نگاهی ساده تر می توان گفت که کمپانی یاد شده از بازی Clash of Clans در سال ۲۰۱۴، توانسته درآمدی ۵ میلیون دلاری در هر روز داشته باشد. هرچند بازی مذکور تنها ساخته ی کمپانی یاد شده نیست اما قطعا می توان گفت پرطرفدار و سودآورترین آنهاست. از طرف دیگر انتظار می رود در سال ۲۰۱۵ نیز این ارتقا درآمد به شکلی که قبلا نیز وجود داشته، رخ دهد.

منبع : دیجیاتو

درباره ی امید

2 دیدگاه

  1. سلام خدا قوت خدمت شما با این بازی کلش جهانگیر خوبتان ، یک پیشنهاد خدمت شما دارم و آن اینکه درصورت امکان اگر این طرح پیشنهادی اینجانب مورد موافقت شما مسوول کمپانی قرارگرفت کمک نقدی کنید تا چند طرح دیگر خدمت شما عرض کنم ،درصورت امکان آن دوشمشیر که در ورودی مپ های وار قرار دارد شمشیر رویی برای نیرهای خودی در زمان شروع هروار خودی به رنگ سبز چشمک زدن در آورده شود تا همگی متوجه شروع هر وار را در بیرون متوجه بشوند و شمشیر دوم هم که در زیر قرار دارد برای دشمن وبه زنگ قرمز چشمک زن بشود که نشانه شروع یک وار توسط کلن مقابل یا حریف یا دشمن باشد که اگر نفرات هردو کلن متوجه شوند و به تماشای اون لاین وار بروند که مطمینن رضایتمندی مشترکان را در پی خواهد داشت.ولی شمشیرها در زمان عادی و غیر وار سبز ثابت و دیگری نیز قرمز ثابت باشد و فقط در زمان شروع هر وار چشمک زن بشوند،با تشکر از شما منتظر جواب شما هستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: clashocir@