خانه / نسخه های هک شده کلش اف کلنز / دانلود رایگان نسخه هک شده کلش اف کلنز ( Dark$oul )

دانلود رایگان نسخه هک شده کلش اف کلنز ( Dark$oul )

به نام خدا – بازی کلش اف کلنز ( clash of clans ) به معنی درگیری قبایل میباشد . این بازی در ابتدا در تاریخ دوم اوت سال ۲۰۱۲ برای سیستم عامل ios و سپس در سی ام سپتامبر ۲۰۱۳ برای سیستم عامل android در کانادا و فنلاند در دسترس قرار گرفت و نهایتا در هفتم اکتبر ۲۰۱۳ به صورت بین المللی در گوگل پلی در دسترس قرار گرفت.

کلش اف کلنز یک بازی استراتژیک ویدئویی است که توسط شرکت سوپرسل که یک شرکت بازی ویدئویی در هلسینکی فنلاند میباشد گسترش و انتشار داده شده است.

این بازی یک بازی انلاین چند نفره است که بازیکنان در آن با ساختن یک جامعه و تمرین دادن نیروها و حمله کردن به دیگر بازیکنان طلا و اکسیر به دست می اورند که میتوانند ساختار دفاعی بسازند و از حمله دیگر بازیکنان دفاع کنند و یا نیروهای خود را تمرین و قدرتمندتر کنند.

برای به دست اوردن و ذخیره طلا و اکسیر بازیکنان باید معادن طلا و مخازن طلا بسازند و برای اکسیر هم جمع کننده های اکسیر و مخازن اکسیر بسازند.

اکسیر برای تمرین نیروهای جدید ، انجام تحقیقات در لابراتوار برای پیشرفت نیروها و ساخت و پیشرفت سازه های خاص و بیشتر مربوط به سازه هایی که استفاده میشود برای حمله به پایگاه های دیگر بازیکنان مورد اسفتده است.

طلا برای ساختن سازه های دفاعی و بهینه سازی تاون هال استفاده میشود که اجازه دسترسی به سازه های بیشتر و افزایش سطح سازه های موجود میباشد.

در مراحل بالاتر اکسیر سیاه در دسترس قرار میگیرد. این نوع اکسیر  برای آموزش و ارتقاء نیروهای اکسیر تاریک و قهرمانان استفاده می شود. همچنین به عنوان سوخت “inferno tower” یا همان برج دوزخ که  یک ساختمان دفاعی است که در سطوح بسیار بالا در دسترس است. برای کسب و ذخیره اکسیر تاریک، بازیکن باید دریل اکسیر سیاه و مخزن اکسیر تاریک بسازد.

گذشته از طلا و اکسیر،جمها هم وجود دارند . جم هابا پیشرفت در بازی به دست میایند از جم ها برای سرعت بخشیدن در هر قسمت از بازی از زمان ساخت و ساز گرفته تا تمرین دادن نیروها و تحقیقات لابراتوار و همچنین به عنوان خرید منابع و سازه های جدید استفاده میشوند.جم ها همچنین در دنیای واقعی با پول نیز فروخته میشوند.

امروز براتون نسخه هک شده بازی clash of clans با  نام Dark$oul رو براتون معرفی جزئی میکنم تا اگه خواستین دانلود کنید.

برخی از ویژگی های این نسخه

gem۹۹۹۹۹۹۹۹۹

gold۹۹۹۹۹۹۹۹۹

elexir۹۹۹۹۹۹۹۹۹

dark۹۹۹۹۹۹۹۹۹

این نسخه فعلا از طرف سازنده در دسترس نیست!!

برای اطلاعات بیشتر  به سایت این بازی http://www.darksoulcoc.com  مراجعه کنید.

وضعیت سرور این بازی

  • متاسفانه سرور این بازی فعلا در دسترس نیست.

درباره ی امید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: clashocir@