خانه / کلش اف کلنز / بازی جدید سوپرسل به نام Clash Royale

بازی جدید سوپرسل به نام Clash Royale

جدیدا کمپانی سوپرسل بعد از ساختن بازی هایی همچون Clash Of Clans , Boom Beach , Hay Day بازی جدیدی تحت عنوان Clash Royale به صورت آزمایشی به بازار بعضی از کشورهای اروپایی ارائه دادکه در این بازی چهره و کاراکتر های آشنایی به چشم می خورند ! این بازی فعلا در نسخه iOS ارائه شده است و برای اندروید هنوز ساخته نشده است !

 

بازی Clash Royale به طور آزمایشی برای سیستم عامل iOS در کشور های کانادا، هنگ کنگ، استرالیا، نیوزلند، سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند و ایسلند عرضه شده است. شخصیت های این بازی همان شخصیت های اصلی کلش اف کلنز با کمی تغییر و چند شخصیت جدید هستند. در صورتی که این پروژه با استقبال بالا و رضایت بازیکنان مواجه شود، این بازی به طور سراسری برای دو سیستم عامل iOS و Android عرضه خواهد شد.

clash_royale

clash_royale

 

در مصاحبه ای که چیف پت با جوناس یکی از اعضای تیم سازندگان این بازی کرده است گفته است که : که تیم سازندگان این بازی کاملا جدا ومستقل از تیم سازندگان بازی کلش آف کلنز است و هیچ قسمتی از کلش آف کلنز به کلش رویال برده نشده است !

ما برنامه های بزرگی برای بازی کلش آف کلنز در نظر گرفته ایم و با قدرت به سمت جلو پیش می رویم و تغییری داخل آن بوجود نخواهد آمد . اعضای تیم کلش رویال کاملا با بازی کلش آف کلنز آشنا می باشندو حتی بعضی هاشون لول های بالایی دارند اما چیز جالبی که باید طرفدارن کلش آف کلنز بدونند اینه که نیروی بعدی که در کلش آف کلنز معرفی میشه ، از نیروهای اولیه ای است که در کلش رویال طراحی شده است ! که نشاندهنده نزدیکی این دوتیم سازنده به یکدیگر است و امیدواریم که این دو تیم در آینده در کنار هم کارهای جالب و ایده های جالبی عرضه کنند .

( فقط نسخه iOS منتشر شده است و انتشار برای نسخه اندروید هنوز مشخص نمی باشد )

سایت رسمی بازی Clash Royale [ اینجا کلیک کنید ]

.اما سایت رسمی بازی این بازی را اینگونه تشریح کرده است :
این بازی از نوع استراتژی و کارتی می باشد شما کارت ها که شامل سربازهای شما می شوند را انتخاب کرده و سپس در جنگ با حریف از آنها استفاده می کنید.اکسیر شما باید به حد ساخت کارت برسد تا شما بتوانید از سربازها و کارتهای خودتان استفاده کنید
شما میتوانید از اسپل ها,شخصیت های کلش و همچنین شخصیت های جدید مانند شوالیه,دراگون کوچک , شاهزادگان و . . .  استفاده کنید و آنها را به میدان جنگ روانه کنید …
برای ارتقا باید از تاج های بدست آمده استفاده کنید.
نابود کردن ساختمان پادشاه باعث میشود بازی را ببرید و همچنین سه تاج بدست بیاورید و در نظر داشته باشید نابودی هر ساختمان به منزله یک تاج است.
شما می توانید به راحتی با دوستان خود به رقابت بپردازید و همچنین می توانید دیگران را به چالش بکشید.
برای پیشرفت بیشتر باید مبارزات بیشتری انجام دهید.
می توانید مبارزات خودتان را با دیگر اعضای کلن به اشتراک بگذارید.
اینها اطلاعاتی هست که خود سوپرسل برای کاربران خود به معرض نمایش قرار داده است ولی سوالاتی در اینباره وجود دارد که در زیر به انها پاسخ داده شده است :
آیا تیم ساخت بازی های Clash of clans و Clash Royale یکی هستند؟
پاسخ : در تیم بازی کلش رویال افرادی هستند که زمانی در تیم کلش اف کلنز بوده اند ولی در حال حاضر خیر و هر دو تیم جداگانه پیش میروند و بازی های خود را اداره میکنند
این بازی کلش اف کلنز شماره دو است؟
پاسخ : خیر.این بازی به صورت کاملا مجزا ساخته شده و به هم مرتبط نیستند
آیا شخصیت های جدید Clash Royale را میتوانیم در بازی Clash of clans نیز ببینیم؟
پاسخ : هرگزمشخص نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد!! این دو بازی مجزا هستند و توسط تیم های مجزا ساخته و اداره میشوند ولی در صورتی که مردم استقبال کنند چرا که نه!
توجه داشته باشید بازی کلش رویال در حال حاضر فقط در کشورهای Canada, Hong Kong, Australia, Sweden, Norway, Denmark, Iceland, Finland and New Zealand قابل دانلود و بازی است و به زودی تمام جهان میتوانند این بازی را دانلود نمایند .

درباره ی امید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: clashocir@