خانه / ترفندها و اموزش های کلش اف کلنز / استراتژی حمله گو وا هو ( GoVaHo )

استراتژی حمله گو وا هو ( GoVaHo )

در این مطلب نحوه حمله با استراتژِی GoVaHo می پردازیم که نیروهای اصلی این استراتژی از سربازهای گولم ، والکایری و هوگ رایدر تشکیل شده است که این استراتزی را می توانید از تاون هال هشت به بعد روی حریفان ، اجرا نمایید ! که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت …

همانطور که می دانیم Valkyries در آخرین آپدیت بازی کلش آف کلنز یک لول افزایش یافت و با تغییراتی که روی آن انجام گرفت ، قدرتمندتر شد و حملات آنها بر روی اهداف سریعتر و قوی تر شد و یکی از نیروهای پرقدرت در تاون هال ۸ و بالاتر به حساب می آید و استفاده زیادی هم در تاون هال یازده می شود و بیشتر مواقع باعث ۳ ستاره شدن هم می شود ! همچنین حمله و حرکت آن بسیار خنده دار است و همیشه من از نوع حمله آن و حرکات چرخشی و کشتن نیروهای حریف خنده ام می گیره !

ترکیب ارتش در استراتژِی GoVaHo

استراتژی حمله GoVaHo

ترکیب های طلسم ها در استراتژی GoVaHo

۴ طلسم زلزله + ۲ طلسم سم + ۱ طلسم سلامتی

۴ طلسم زلزله + ۱ طلسم سلامتی

۲ طلسم سم + ۳ طلسم سلامتی

اکثرا دیده شده که در این استراتژِی از ۴ طلسم شفا دهنده استفاده شده است که البته زیاد ضروری نیست و ارزش آن را ندارد و بیشتر مساله روبرو شدن با تله های اسکلتی و همچنین نیروهای کلن کسل حریف است که به مراتب سخت تر است و باید تمرکز را روی نابود کردن آنها گذاشت و طلسم شفا دهنده بهتر است در حالی که به مرکز دهکده حریف رسیدیم و همان یک عدد طلسم کافی است تا نیروها مخصوصا والکایری که در مرکز است جان دوباره بگیرد.

چگونه از Valkyries استفاده کنیم ؟

شما ضمن بررسی نقشه حریف باید تعداد هوگ رایدرها و والکایری ها را بررسی کنید و حدس بزنید که چه تعداد لازم است ، من معمولا از ۱۰تا۱۵ هوگ رایدر و ۶تا۸ والکایری استفاده می کنم و شاید لازم باشد که برای تخریب ساختمانهای بیرونی هم ۲ تا ۳ هوگ رایدر لازم شود

از چه نیروهایی در Clan Castle باید استفاده کنیم ؟

فقط به دوستانتان درخواست بدهید که والکایری و طلسم سم به شما بدهند.

چه سطح (Level) برای نیروهایمان لازم است ؟

شما باید سطح نیروهای گولم و مخصوصا والکایری تان بالا باشد برای استفاده از استراتژِیGoVaHo البته سطح بالای هوگ رایدر هم الزامی است و اگر این نیرو در سطح ۲ است ، خیلی ضعیف است و در استفاده از این استراتژی و یا استراتژی حملات با تمام هوگ رایدر هم به خوبی جواب نمی دهد و درخواست هوگ رایدر با سطح بالا هم در کلن هم زیاد برای این استراتژِی موثر نمی باشد.

استراتژی GoVaHo

ایده اصلی این استراتژی چیست ؟

۱= فریب نیروهای کلن کسل و بیرون کشیدن آنها —>استفاده از طلسم سم و ویزارد برای کشتن آنها –>استفاده از طلسم زلزله.

۲= استفاده از والکایری و تشکیل نیروهای پیشمرگ و تانک (Barbarian King + Golems + Wizards) برای حمله و حرکت به سمت مرکز دهکده حریف.

۳= نابود کردن دفاعیات مرکز دهکده حریف.

۴= به ساختمانهای دفاعی بیرونی دهکده توجه داشته باشید.

۵= رها کردن هوگ رایدرها برای نابودی ساختمانهای بیرونی حریف ، در حالتی که ساختمانهای دفاعی تخریب شده باشند ، هوگ رایدرها بدون اینکه آسیب ببینند ، کارشان را به خوبی انجام می دهند.

شما باید به درستی از طلسم زلزله استفاده کنید و چرا که در صورت عدم استفاده صحیح و باز نشدن مسیر ، نیروهای تانک و پیشمرگ تان به راحتی کشته می شوند ، اگر دهکده دارای ۳ لایه دیوار است برای رسیدن به مرکز دهکده ، از والبریکر می توانید برای لایه اول دهکده استفاده کنید و لایه های دیوار درونی را با طلسم زلزله باز کنید ، چرا که استفاده از والبریکر برای دیوارهای درونی مشکل است و احتمال کشته شدن والبریکر در این حالت هم زیاد است.

از خطرناک ترین تهدیدات برای والبریکرها ، تجهیزات دفاعی با حالت آسیب رسانی splash است که منطقه ای را نابود می کند ، مانند مورتارها که باید مراقب آنها در برابر والبریکر ها باشیم تا آسیبی به آنها نرسد و همچنین والبریکرها را در مناطق خالی و بصورت تنها رها نکنید که هدف قرار گیرند.

احتمالا شما می توانستید که استفاده کنید از هوگ رایدرها اگر ایردیفنس ها در مرکز نمی باشند و بلعکس شما می توانید همه ایردیفنس ها را در مرکز خراب می کردید و از استراتژی GoVaLo استفاده می کردید و از بالن در آن استراتژی استفاده می کردید و مشکل اصلی در آن استراتژی ایرسویپر ها بود و اما در این استراتژی GoVaHo مشکل اصلی ، جاینت بمب ها است و خیلی خوب می شود اگر این بمب ها توسط نیروهای پیشمرگ در همان ابتدا نابود شوند و هوگ رایدرها به راحتی کارشان را انجام دهند.

از کجا حمله را شروع کنیم ؟

شما باید از قسمتی حمله را آغاز کنید که حدس می زنید جاینت بمب ها در آنجا قرار دارند و بربرین کینگ تان را رها کنید تا بمب را بی اثر کند.

چگونه نیروهای کلن کسل را فریب دهیم ؟

با ۲ یا ۳ تا هوگ رایدر می توان نیروهای کلن کسل را فریب داد و نیروهای ما منجمله والکایری و گولم هم که رها می شوند به سمت آنها حرکت می کنند و با این موقعیت آنها را نابود کرد و در کسل حریف اگر نیروهای هوایی بود و والکایری و گولم هم که نمی توانند آنها را هدف قرار دهند باید از ویزارد ها استفاده کرد و شاید تعدادی از ویزاردهایمان را از دست بدهیم و شاید لازم باشد که تعداد بیشتری ویزارد همراه خودمان ببریم و از طلسم سم هم در زمان درگیری با آنها استفاده می کنیم.

نکات اصلی این استراتژی را گفتیم و حالا بیایید در فیلم زیر که به یک دهکده با تاون هال ۸٫۵ و با استراتژی GoVaHo حمله شده است ، نگاهی بیاندازیم :

دانلود فیلم

درباره ی امید

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: clashocir@