خانه / اخبار کلش اف کلنز / اخبار جدید درباره اپدیت آینده کلش اف کلنز

اخبار جدید درباره اپدیت آینده کلش اف کلنز

آنوشکا – مدیر انجمن سوپر سل – که معمولا خبرهای جدید و واقعی از بازی را منتشر می کند ، امروز پنجشنبه قسمت هایی از آپدیت هایی که قرار است در ورژن بعدی کلش آف کلنز صورت گیرد ، منتشر کرد که بیشتر مربوط به جنگ های کلن وار است و گویا سوپرسل به شدت روی این قسمت بازی سرمایه گذاری کرده است و در صدد پیشرفت و هوشمندانه تر کردن این قسمت است چرا که اعتقاد زیادی به اضافه کردن نیرو و یا ساختمان دفاعی ندارد و همین تجهیزات و نیروها را کافی می داند و اضافه کردن نیرو و ساختمان را باعث سردرگمی بازیکنان می داند !

از تغییراتی که در آپدیت آینده گفته شده عادلانه تر شده کلن وارها است که کلن های با قدرت مساوی روبروی هم قرار گیرند که قهرمانان هم از این پس در این تغییرات و جستجوی حریف اعمال خواهد شد و به همین خاطر برای پیدا کردن حریف مناسب و برابر تر با شما زمان سرچ طولانی تر خواهد شد که میانگین آن بین ۵ تا ۲۰ دقیقه خواهد بود.

+ تغییرات آینده که شاهد خواهیم بود به قرار زیر است :

۱- جنگ های ۳۵ نفره و ۴۵ نفره از سیستم حذف خواهند شد به خاطر افزایش کلن وارهای با تعداد نفرات برابر و سیستم حریف یابی بهتر.
۲- از این به بعد انتخاب حریف برای وارها بیشتر از روی ساختمان های دفاعی انجام خواهد شد و قدرت سربازها و لول آنها کمتر ملاک است.
۳- دفاع قدرتمند ، ساختمان های دفاعی مکس،اینفرنو تاورها و ایگل آرتیلری و گرندواردن وزن وار شما را بالاتر میبرند و تاثیر بیشتری برای انتخاب حریف خواهد داشت.
۴- سابقه کلن ها در پیروزی / بازنده شدن وارها ترجیح قرار خواهند گرفت.
۵- سیستمی بنام ” تیم در برابر تیم ” اضافه خواهد شد تا نابرابری وارهای کمتری باشد و ترکیبات عادلانه تری اتفاق بیوفتد.

نتیجه ای که می توان گرفت و برداشتی که می توان کرد این است که

دفاع و بهینه سازی وار بیس :

انتخاب وارها و شکل گیری آن بر روی ساختمان های دفاعی و قدرت آنها خواهد بود و سربازان و نیروها دیگر تاثیری در انتخاب حریف نخواهد داشت .

برد مداوم و بالانس :

کلن هایی که پشت سر هم پیروز می شوند مورد بررسی قرار خواهند گرفت و جنگ هایی با توازن بیشتر برای آنها قرار میگیرد یکی از قسمت هایی هم تغییرات برسی عملکرد کلن ها می باشد تا حریف های آنها از این طریق نیز انتخاب شوند.
نگاه به آینده :

تغییراتی در جنگ کلن ها همیشه انجام خواهند شد تا وارهای با قدرت برابر را داشته باشیم و هرگز ما نمیتوانیم بگوییم که قدرت هر دو کلن همیشه و صد در صد  برابر باشد  ولی تیم سازنده بازی کلش اف کلنز تمامی سعی خود را خواهد کرد تا در آپدیت های آینده وارهای با قدرت برابر بیشتر برای کلن ها باشد و جنگ ها و حریفان عادلانه تر باشند.

درباره ی امید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: clashocir@